PEGASUS HAVAYOLU ŞİRKETİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Türkiyede havayolu şirketlerinde 1990 yılında ilk kurulan hava yolu olan pegasus sizler için geçmişten günümüze kadar kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye ve kendi bünyesinde gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

En uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sağlayan pegasus sizler için uygun fiyata sehata imkanı sağlamakta ve herkese uçuş seyahati sağlamaktadır. Sizler için her detayı sonuna kadar düşünen pegasus seyahatleriniz için en iyi tercih olmaya devam etmektedir.

Havayoluyla yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Pegasus Ailesi, profesyonel ekip arkadaşlarımız  ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

En uygun ve kaliteli seyahat imkanı sağlayan pegasus dünyanın dört bir tarafına uçuşları kolaylıkla sağlamaktadır ve sizin için bir çok uçuş imkanı sağlayan pegasus geçmişten günümüze kadar bir çok başarılı işlere imza atmaktadır. En profesyonel hava ve yer ekipleri ile sizlere kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir.

Uçuş puanlarınız ve pegasus kartla yapacağınız bilet alışverişlerinizde sizler için uçuş puanları biriktirir ve sizlerin seyahatleriniz için puanlarınızla da bilet kesmenizi sağlamaktadır.

Flypgs.com ile bugun ister mobil uygulamamızı yükleyebilir isterseniz de internet sitelerimizden kredi kartlarınız ile biletlerinizi kesme imkanını yakalayabilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursan ol, seyahatinizle ilgili her işlemini çağrı merkezinden kolayca gerçekleştirebilirsin. Türkiye ve yurt dışından Bilet Hattımıza ulaşabilirsiniz. 7/24 sınırsız hizmet ile şikayet , görüş ve önerileriniz için ayrıca bilet değişimi yada bilgileri için de hizmet vermekteyiz.

Pegasus müşteri temsilcisi destek hattı ; 0888 228 12 12

 

Yorum yapın