Pepsi Müşteri Hizmetleri ve İletişim Bilgisi

PEPSİ

3 kere iflas etmesine rağmen ayakta kalıp günümüze kadar gelmeyi başaran içecek markası Pepsi, ilginç gelişim hikayesi ve bugünkü başarısı ile üniversitelerde ders olarak okutulacak bir markanın temelini oluşturuyor. 1898 yılında eczacı Caleb Darvis tarafından üretilen içecek 3 kez isim değiştirmiş ve üç kez iflas etmiştir. Her yıl artan satış grafiğinin yanı sıra dünya savaşlarından oldukça yüksek oranda etkilenen Pepsi sürekli ismi gizli kalan milyarderlerin satın alması ile beraber tekrardan yapılanmaya gidip ayakta kalmayı başarmıştır. Günümüzde PEPSİ 200’den fazla ülkede satışı yapılarak en büyük içecek üreticilerinin başında yer alıyor. Coca Cola’nın tek rakibidir.

PEPSİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Pepsi müşteri hizmetlerine yüksek derecede önem veren firmaların başında gelmektedir. Gıda gibi dikkat gerektiren bir alanda çalışmalarını yürüten firma müşteri hizmetleri konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Eğer aldığınız içecekler ile alakalı problem, şikayet, görüş veya önerileriniz varsa 0800 261 70 00 numarasından ya da 0216 651 16 23 numarasını arayarak müşteri destek hattına ulaşabilirsiniz.

PEPSİ İLETİŞİM BİLGİSİ

Şirketin Türkiye temsilciğinin genel müdürlük merkez binası İstanbul’da yer almaktadır. Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No:209 Levent / İstanbul adresinde yer alan genel müdürlüğe mektup ve kargo işlemlerinizi gerçekleştirerek ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın