PETROL OFİSİ

Petrol Ofisi 1941’de İstanbul’da, dokuz personelli küçük bir kamu kuruluşu olarak kuruldu. Petrol Ofisi, kısa süre içinde ülkenin akaryakıt sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Petrol Ofisi olarak sürdürülebilir ürün geliştirme ve hizmet anlayışını ilke edinerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu çerçevede müşterilerimize en yüksek teknoloji ile geliştirilmiş en iyi akaryakıtları sunmayı sorumluluğumuz olarak kabul ederek farklılaştırılmış ürünlerimizi kullanımınıza sunuyoruz.

Petrol Ofisi yakıtları ilk depodan itibaren etkin temizlik, güçlü motor, hissedilir sürüş üstünlüğü ve daha fazla güç ile daha seri ivmelenme sağlamakta olup sürekli kullanımları ile de motoru ilk günkü gücüne kavuşturur.

Akaryakıt sektöründe ilk sıralara ismini yazdıran petrol ofisi geçmişten günümüze kadar en kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.  Petrol Ofisi istasyonları, sundukları geniş hizmet yelpazesiyle ülkenin farklı bölgelerinden olduğu kadar yurtdışın’dan da gelen ziyaretçileri ağırlamaktan hep mutluluk duydu. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir Petrol Ofisi, Türkiye’nin yollarında güler yüzüyle, yüksek hizmet kalitesiyle ve  güvenilir bir ev sahibi olarak hizmet vermektedir.

Müşteri hizmetlerimize olaşarak veya internet sitelerimizden şikayet dilekçe formunu doldurarak şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlerle iletişime geçerek bildire bilirsiniz. 7/24 hizmette ve hergün ister hafta içi isterseniz hafta sonu ulaşabilieceğiniz müşteri hizmetlerimizden destek alabilir ürün veya petrol ofislerimizin yerlerini öğrenebilirsiniz.

Genel müdürlük numarası ; 0212 329 15 00

Müşteri hizmetleri destek hattı ; 0800 211 02 29 ve 0555 675 55 55   numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın