Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Pierre Cardin Fransa’ya ait giyim seköründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1950 yılında erkek ve kadın giyim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra erkek ve kadın giyim sektörünün yanı sıra çocuklar içinde birçok farklı renk ve modelde ürünleri piyasaya sürmüştür. Türkiye’de Aydınlı Grup tarafından hizmet vermeye başlayan Pierre Cardin markasının ürünleri arasında erkek, kadın ve çocuklara göre  gömlek, kaban, mont, ceker, takım elbise, pantolon, pijama, eşofman, elbise ve etekleri bulunmaktadır. Giyim sektöründe bulunan ürünlerinin yanı sıra aksesuar alanında da müşterilerine ürünleri ile hizmet vermektedir. Pierre Cardin markasının ürünleri arasında ayakkabı, çanta, eşarp, kemer, bere, valiz, kravat, çorap, eldiven ve cüzdan gibi farklı kalite ve fiyatlardan ürünleri bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza imkan sağlayan Pierre Cardin sayesinde farklı model, renk, beden ve numaradan ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca Pierre Cardin Home adı altında ev tekstili alanında müşterilerine nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniye, tencere setleri , yemek takımları, baharatlıklar ve kahve fincanlarını uygun fiyatlarla müşterilerinin satışına sunmuştur. Ürünlerini Türkiye’de bulunan mağazalarına ek olarak internet sitesi üzerinden de sipariş imkanı sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Pierre Cardin ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 09.00 ile 19.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Pierre Cardin müşteri iletişim telefon numarası: 444 60 44

Arama terimleri: Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın