Popeyes Sipariş Hattı ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Popeyes Sipariş Hattı ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bugünler de iş yoğunluğundan dolayı çok fazla yemek yapamaz olduk.Daha çok dışarıdan yer olduk. Tavuk sevenlerin sayısıda bir hayli fazla. Şimdi ise asıl mesele bu tavuğu en iyi nereden yiyebileceğinizi bulmak. Popeyes gibi bir marka var. Bunu bilmeyen yoktur. Genelde alışveriş merkezlerinde hizmet veren bu firma, evlere paket servis hizmetide bulunuyor. Siparişlerin ulaşma süresi genellikle bir saat civarında. Aslında evleriniz alışveriş merkezlerine yakınsa gidip bu gibi yiyecekleri yerinde yemeniz daha mantıklı. Çünkü soğudumu gerçekten çok fazla bir lezztleri olmuyor. Tek kişilik, İki kişilik, üç kişilik gibi menü seçenekleri mevcut. Eğer ki kalabalık şekilde giderseniz fiyat olarak daha avantajlı olacaktır. Bu restoranda sadece tavuk ürünleri bulunmaktadır.

Popeyes Sipariş Hattı ile söyleyebileceğiniz bazı menüler:

  • Acılı kanat menü
  • Nuggets menü
  • Maxi ve Maxi XL menü
  • Maxi Dip Menü

Bundan daha fazla menü mevcuttur. Bunun için Popeyes Sipariş Hattı ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası’na bağlanmanız gerekmektedir. Sipariş verdikten sonra sipariş detaylarını ( siparişinizin yoldaki durumu, ne zaman geleceği ) öğrenebilirsiniz. Sipariş vermeden öncede, menü fiyatlarını teslimat süresini buradan öğrenebilirsiniz. Genellikle tek kişilik menüler, 20-25 lira civarındadır. Daha ucuz menülerde mevcuttur, ama doyurucu olduğu söylenemez.

Popeyes Sipariş Hattı ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir? Popeyes’ten Nasıl Sipariş Verebilirim?

Popeyesin bu güzel yiyeceklerini yemeniz için ve karnınızı tavuk zincirindeki yiyeceklerle doyurmanız için aramanız gereken telefon numarası: “444 76 77“. Bu telefon numarasından siparişlerinizi hızlıca sizde verebilirisiniz. Şimdiden afiyet olsun. Siparişlerin yaklaşık teslimat süresi 45 dakika olduğunu unutmayınız.

 

Yorum yapın