PRİMA MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Prima geçmişten günümüze kadar tüm Türkiye’nin ve tüm Dünyanın ilk ve öncü bebek bezi markası olarak hizmet vermektedir.

Tüm annelerin bebeklerini düşündüğü kadar bir anne gözüyle bebek bezlerini üretmekte ve bebekleriniz’in sağlıklı bir büyümesinde yardımcı olmaktadır. Prima bebek bezlerini üretirken bebeklerin daha özgürce ve rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlamakta ve ciltlerinin hassaslığını düşünerek ürünlerini geliştirmektedir. Birçok annenin tercihi olan Prima sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Prima UNİCEF anlaşması ile sosyal sorumluluk projelerinin en önemlisine imzasını atmıştır. Prima dünyaca ünlü bir marka olması dolayısı ile tüm bebekleri ve anneleri aynı özen ile düşünmekte ve her bebeğin konforu ve güvenirliği için çalışmaktadır. UNİCEF ile her bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini sağlamak ve her annenin o ilk gülüşlerini duygusunu tatması için çalışmakta ve anlaşmalarımızı her yıl daha fazla ülkeler ile yapmaktayız.

Prima bebek bezlerini tasarlarken ilk önceliği bebeklerin ciltlerinin hava almasını göz önünde bulundurarak bunlar için çalışmalarını başlatmış ve şuana kadar en kaliteli olarak devam etmektedir. Prima bezleri bebek ciltlerine uygun bir şekilde tüketicilerimizin hizmetine sunulmuştur ve siz annelerin güvenirliğini kazanmak Prima’nın vizyonu haline gelmiş bulunmaktadır.

Prima müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati ulaşabilir şikayet , görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz.

Prima müşteri temsilcisi destek hatttı ; 0800 261 63 65 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın