PTT BANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

PTT BANK 

Müşteri hizmetleri;

24 saat hizme vermekte olan müşteri hizmetleri mevcuttur.

444 17 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Bunun yanında bu telefon ptt bank çağrı merkezi olarakta size yardımcı olacaktır.

Ptt bank 23 Ekim 1840 yıllarında ilk hizmete açılmıştır ve günümüze kadar süren bir çok çeşitlii hizmetler vermiştir para gönderme, havale, evrak gönderimi, kredi kartı ödemesi, fatura ödemeleri ve anlaşmalı kuruluş ödemeleri dahil tüm bankacılık işleminizi yapabileceginiz bankacılık hizmetleri ile hizmettedir mesai saatleri içerisinde tüm şubelerde hizmet verip onun yanı sıra internet bankacılıgından 7/24 yararlanacagınız her türlü bilgi alabilinir.
Bankacılık işlemlerinde bankomat kart kullanabilir şubeye gitmeden atm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ptt kart ve hesabı  sahibi olmak için herhangi bir ücret ödemeden sadece şubeye başvuru yapılması ve posta çeki hesabı açtırmak  yeterli olacaktır hesap açıldıgı  taktirde 4 gün içerisinde ptt kart sahıbı oluyorsunuz.Herhangi bir kart aidatı ödemesi ve işlem ücreti bulunmamaktadır. 3D secure uygulası sayesinde internet alışverşlerinde rahatlıkla yapılabilinmektedir .Kartınızın kaybolma sonucunda müşteri hizmetlerine ulaşıp iptalini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Hesap özetleri TL olarak görüntülenmektedir.Yurt içi ve yurt dışı lojistik hizmetleriylede ön sırada olan ptt bank geçmişten günümüze sadece postahane olmak dışında halka daha verimli bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla kendi bünyesinde büyüyerek tüm şehirlerimizden tüm şubelerden elektironik ortamda western union yolu ile yurt dışında bulunan tüm ülkelere  havale yapılabilmektedir. Herhangi bir  ödemelerde veya alışverişte bakiye yetmeme söz konusu oldugunda ek limit saglayan kredili mevduat hesabı hizmeti ile banka müşterilerine yardımcı olmaktadır.

 

 

 

Yorum yapın