Pull and Bear Müşteri Hizmetleri ve Direkt Bağlanma Telefon Numarası

Pull & Bear markası Türkiye’de ve yurt dışında hazır giyim sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. İlk olarak 1986 yılında İspanya’nı Naron şehrinde kurulmuştur. Pazar sektörüyle başlayarak piyasaya giren Pull & Bear ilk mağazasını ise 1992 yılında Portekiz’de açmıştır.

Modaya uygun ve son trend kıyafetler ile erkekler, kadınlar ve çocuklar için kıyafetler tasarlayan Pull & Bear müşterisi için uyguladığı indirimli etiket fiyatları ile de en fazla tercih edilen mağazalar arasında yer almaktadır. Ayrıca Pull & Bear markası sadece giyim sektörü üzerinde bir satış gerçekleştirmiyor, ayakkabı, aksesuar ve kozmetik alanlarında da üretimi bulunan Pull & Bear ürün kategorisini her geçen gün geliştirmektedir. Pull & Bear mağazalarını Türkiye’deki birçok alışveriş merkezinde bulabilirsiniz. Ayrıca Pull & Bear markasından satın alma işlemlerinizi internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerine özel sağladığı özel indirimler ve kampanyalarla Pull & Bear’in resmi internet sitesinden yapacağınız alışverişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

14 gün iade ve değişim hakkı tanıyan Pull & Bear markasından kolay bir şekilde alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Pull & Bear markası hakkındaki öneri, istek ve şikayetlerinizi Pull & Bear müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapabilirsiniz. Ayrıca iade, değişim ya da kargo takip gibi işlemlerinizi de Pull & Bear çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz. Pull & Bear müşteri hizmetlerine 0850 282 50 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın