Ramiz Köfte Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Ramiz Köfte Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası

Sizleri bambaşka bir lezzetle buluşturan Ramiz köfte 1928 yılında başladı bu serüvene. Sadece küçük bir mekanla başlayan bu girişim hayatına gün geçtikçe daha da büyüyerek gelişme gösteren ramiz köfte şimdi bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla büyümeğe devam ediyor. Uzman gurmeler tarafından da lezzeti onaylanan ramiz köfteyle sizleri tanıştırmak istiyoruz. 1928 yılından bu güne 31 il 150 şubesiyle hizmet vermekte olan Ramiz köfte mükemmel tatlarıyla fark yaratıyor. Uzman aşçılarıyla yıllardır hizmet veren ramiz köfte kalitenin diğer adıdır diyebiliriz. Kırmızı et, beyaz et, salatalar, tatlılar ürünleri arasında yer almaktadır.

1928’den bu güne almış olduğu onlarca belgelerle kalitesini ortaya koyan ramiz köfte ödül üstüne ödül almaya devam etmektedir. Ramiz köfte ürünlerinde kullanılan malzemeler kesinlikle güvenilir ve kaliteli ürünlerdir. En ufak bir şüpheye dahi düşmenize gerek yok. Şunu da söylemek istiyoruz ki her noktada aynı kalite ve üstün lezzetiyle hizmet sunmaktadır ramiz köfte. Firmada çalışan aşçılardan garsonlara varıncaya kadar hemen hemen herkes eğitimden geçmektedir. Ramiz köftenin birincil önceliği müşteri memnuniyeti olmuştur. 1928’den bu güne kendilerine ait olan çizgide ilerlemiş ve bu çizgiden hiçbir zaman için ödün verilmemiştir. Ramiz köfte müşteri hizmetleri sizlerin dilek ve şikayetleri için kuruldu

Firma ürünlerinde ürün kalitesi her zaman yüksek tutulmuş ve insan sağlığını tehlikeye sokacak ara maddeler kullanılmamıştır. Biraz önce de söylediğimiz gibi 31 il 150 şubeyle hizmet vermekte olan firma her geçen gün kalitesini arttırarak müşterilerine hizmet vermektedir. Ramiz köfte genel müdürlük Manisada bulunmaktadır. Tarihte gizlenen eşsiz lezzetle buluşma vakti gelmiştir. 1928 yılında küçük bir dükkanla başlayan bu hikaye şimdi bir dünya markası haline geldi.

Ramiz Köfte Müşteri Hizmetleri Telefon: 0 236 414 33 33.  Bu telefonu kullanarak ramiz köfte ile iletişim kurabilirsiniz. Ramiz köfte paket servisi bulunmamaktadır. Ayrıca, Ramiz köfte Faks: 0 236 413 88 44 numarasıda budur.

Yorum yapın