RE/MAX Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası

RE/MAX Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası

Bugün dünyada en çok tanına ve en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren bir kuruluş olan Remax Ülkemizde de hizmet vermektedir. Bir çok firmalardan bir adım önde olan Remax ülkemizde de bir hayli hizmet vermektedir. Firmayı diğer firmalardan ayıran özelliklerin başında firmanın güvenilir ve kaliteli olmasıdır. 1973 yılında kurulan firma  97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 1973 yılından bu güne kadar kendi çizmiş olduğu kalite çizgisinden ayrılmadan ileryen firma 1997 yılında ise Ülkemizde ki hizmetlerine başlamıştır.

Profesyonel ekibiyle her daim hizmet anlayışını benimseyen Remax kalitesini bozmadan yıllara meydan okumuş ve yıllara meydan okuyacağa benziyor. Modern ofisleri ile profesyonel ekibiyle 1997 yılında Türkiye de hizmete başlayan firma yapılan anketler sonucunda %97 müşteri memnuniyetine sahip olduğu görülmektedir. Kendi işinizi kurarak gelir elde etmek ister misiniz? Minumum risk maksimum kazanç sağlayacağınız mükemmel fırsatlar remax ile sizlerle. Türkiyede ki faaliyetlerine 1997 yılında başlayan firma Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza atmış ve başarısını günden güne arttırmıştır.

Remax farkını yaratan en önemli etken kaliteli ve güvenilir bir firma olmasıdır. Sizlerde Remax dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz. Minumum risk maksimum kazanç sağlayacağınız mükemmel yatırımlarla sizlerde hayallerinize kavuşacaksınız. Artık sizlerinde bu sektörlerde bir imzası olması gerek. Sizlerde neredeyse 0 riskle kazanç sağlayacaksınız. Tek yapmanız gereken Remax dünyasına kendinizi bırakmanız.

REMAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 .  Bu telefonu kullanarak re max türkiye müşteri hizmetlerine ulaşın.

Yorum yapın