RENAULT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Renault 1969 yılında kurulmuştur ve geçmişten günümüze kadar Türkiye de üretilmesi amacı ile kurulan ve her yıl yeni araçları ile hizmet vermektedir

Renault  Türkiye’nin ilk ve öncü araba üreten markasıdır. Tüm dünyaya açılmış olan ve kullanışı ekonomikliği , genişliği, güvenilir konfor ve makine mekanizması ile ideal araç markası olan Renault geçmişten günümüze kadar her koşulda araç parça ve motor konusunda her şekilde parça tedariki yapabilmektedir. Kendi servis ekibi ve en profesyonel mühendisleri ile çalışan Renault siz müşterilerinin güvenirliğini kazanmaya ve kendi bünyesinde her yıl daha fazla büyümeye devam etmektedir.Türk otomotiv ve üretimde liderliğini her yıl elden bırakmadan devam ettirmektedir.Tüm Türkiye ve tüm dünyada galerileri ve teknik servisleri bulunmaktadır. Oyak gruba bağlı olan Renault bugün ve her yıl gelişmiş ürün yelpazesi ile hizmetlerine ve size konforu tanıştırmaya devam etmektedir.

Renault galerilerinde her araçlarımızı birebir görüp sürüş testlerimize katılarak araçların konforunu ve sürüş rahatlığını deneyerek size uygun aracı seçme imkanı yakalaya bilirsiniz. Deneyimli tanıtım ekibimizle araçla ilgili tüm bilgileri ve olanakları öğrenerek hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Renaul müşteri temsilcilerimiz ve teknik ekibimize günün her saati ulaşabilir ve şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir konuda teknik servislerimiz veya araçlarımız hakkında bilgi edinebilir kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Renault müşteri temsilcisi destek hattı; 0224 219 45 00 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın