Roketsan Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Roketsan, 1988 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Ulusal roket ve füze programlarına önderlik yapması ve örnek alınması amacıyla çalışmalarına başlamıştır. Kurumun açılmasına karar veren kuruluş, Savunma Sanayi İcra Komitesi olmuştur. Roketsan, açıldığı yıllardan beri Türkiye savunma sanayisinin ihtiyacı olan teknolojiyi üretmek ve sağlamak için çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Günümüze gelene kadar birçok konu üzerinde birden fazla projesi ve çalışmaları olmuştur. Amacı yalnızca savunmadır. Bu yüzden kurum, başka bir alana yönlendirilmemektedir. Sadece bulunduğu çalışma ortamında kendini geliştirmektedir. Çalışma ortamındaki mühendisler sürekli kendini geliştirilmektedir. Kurumun merkezi Ankara’dadır. Roketsan ile ilgili tüm merak ettikleriniz için Roketsan çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Roketsan, ürün kalitesi ve uygunluğu ile ilgili kesin taahhütte bulunur. Bütün ürünlerine kefil olur. Ürünlerini ulusal ve uluslararası kriterlere uyumlu bir şekilde yapar ve zamanında ilgili mercilere teslim eder. Her zaman insan sağlığına dikkat ederek çalışmalarını sürdürür. Verimli çalışmalar yapar ve verimliliğin artması için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Bunlar Roketsan şirketinin işleyiş kurallarıdır. Bu işleyişler eşliğinde güvenilir, yaratıcı ve son derece hassas bir kuruluştur. Roketsan ile ilgili tüm istek, öneri, şikayet ve sorularınız için Roketsan çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İşlemleri ve hizmetleri hakkında tüm işlemleriniz için ise Roketsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Çağrı bıraktığınız takdirde size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaklardır.

Roketsan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0312 860 55 00

Arama Terimleri; Roketsan destek hattı, Roketsan müşteri hizmetleri, Roketsan canlı destek, Roketsan irtibat numarası, Roketsan telefon numarası, Roketsan iletişim numarası, Roketsan müşteri temsilcisi, Roketsan şikayet hattı, Roketsan çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Roketsan müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası

Yorum yapın