SAHİBİNDEN

Türkiyenin ilan ve alışverişte ilk adresi olan sahibinden.com 2000 yılından bu gunumuze kadar web sitesi olarak hizmet vermektedir.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimi yaşatmak için hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük elektronik ilan platformudur.

Sahibinden.com ile satışını gerçekleştirmek istediginiz ürünleri ve almak istediginiz ürünleri seçebilir ve kolayca bulabilirsiniz.

Fiyat filtresini kullanarak bütçenize uygun aradıgınız evi , araç , iş makinaları , ikinci el ve sıfır alışveriş , özel ders verenler iş ilanları , yardımcı arayanlar ustalar ve hizmetler , yedek parça , aksesuar veya almak istediginiz ürünlere kolayca  ulaşabilirsiniz.

Bir ilan vermek için sadece 79 tl ücret karşılıgı ilan yayını yapabilirsiniz, yılda 1 defa olmak üzere ücretsiz ilan ekleme fırsatı veren sahibinden.com sizler için güvenilir alışveriş sitesi dir .

Sahibinden.com ile kolayca ulaşabileceginiz ürünler ve uygun fiyatlara bula bilme imkanı saglamaktadır.

İlanınızı ve ürünlerinizi hızlıca satmak için doping almanız yetecektir.

Doping ile ürünlerinizin satışı için siteye ekleme yaptıkgınız taktirde kısa süre içerisinde satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Sahibinden.com ile her imkanı yakalayabilir kendi ilanlarınızı verebilirsiniz.

Sahibinden.com ile her ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

İşine bağlı profesyonel insan kaynağı işe güçlü teknolojik alt yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sahibinden.com kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırarak değer yaratmak be hayallerine ulaşmalarına yardımcı saglamak ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

7/24 çagrı merkezlerimizden destek alabilir reklamlar için bilgi akışı saglayabilirsiniz.

Sahibinden.com müşteri hizmetleri numaraları ;0850 222 44 44

 

Yorum yapın