Sanalpazar Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Sanalpazar Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Sanalpazar.com sitesini ziyaret ettiniz mi? Tanıyınca kesinlikle pişman olmayacağınız siteler arasında yerini almaktadır sanalpazar.com ister al ister sat sloganıyla hizmet veren firma dünyaya adını duyurmuştur. Birçok alış-veriş sitelerine nazaran birçok artıları olan sanalpazar.com kolay kullanımıyla ve çekici web site ara yüzüyle kısa sürede dünyaya adını duyurmuştur. Telefon,bilgisayar,elektronik,giyim, ayakkabı, aksesuar, beyaz eşya, iklimlendirme, elektrikli ev aletleri, anne-bebek-çocuk ürünleri ,kozmetik bakım ürünleri ve sağlık, ev yaşam, kültür ve sanat, hobi oyun ve oyuncak,spor ve outdoor, etshop, süper market, otomotiv ve motosiklet, ofis ve kırtasiye ve endüstiriyel ürünler kategorileriyle binlerce ürünü sitelerinde barındıran sanalpazar.com kalitenin diğer adıdır güvenle bunu söyleyebiliyoruz. Sanalpazar.com ister al ister sat sloganıyla hizmet veren bir firmadır.İstanbul merkezli bir firmadır. Ürünlerinizi satmanızı veya uygun fiyata ürün almanıza yarar. Komisyon oranları düşüktür.

Sizlerde alış-veriş yapacaksanız muhakkak sanalpazar.com’u bir kere de olsa ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyim. Kalite ve uygun fiyat arıyorsanız zaten siteyi dolaştıktan sonra kendiniz karar vereceksiniz bizlerin neler söylemek istediğine. Kaliteyi en uygun fiyatla alıcılarıyla buluşturmayı hedefleyen sanalpazar.com her bütçeye uygun hizmet anlayışı gütmektedir. Sizlerde artık istediğiniz her şeyi sanalpazar.com sayesinde zorlanmadan bulabileceksiniz. Onlarca kategorisiyle binlerce ürünü bünyesinde barındıran firmayı sizlerde seveceksiniz.Sanalpazar.com müşteri hizmetlerine bağlanıp, satacağınız ürünlerin komisyonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sanalpazar komisyon  oranları çok uygundur.

Sanalpazar.Com Müşteri Temsilcisi Nasıl Bağlanırım?

Sanalpazar.com müşteri hizmetleri : 0216 528 10 77. Bu telefonu kullanarak pazar günleri hariç 09.00 – 20.00 saatleri arasında müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

“Sanalpazar Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma” üzerine bir yorum

  1. Alan aldı peki satan. Satış yapan parasını alamıyor. 2 ay oldu görüşeceğim kimse yok. Mesajlara cevap verilmiyor. Bunun ismi nedir siz söyleyin

    Cevapla

Yorum yapın