Sarar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sarar, 1944 yılında faaliyete başlamıştır. Ticari faaliyetleri Eskişehir ilinde başlamıştır. Sarar markasının temellerini Abdurrahman Sarar atmıştır. İlk çalışmalarını 12 metrekare bir terzi dükkanında yaptığını söyleyen Sarar, zamanla bu alanı genişletmiş ve faaliyetlerini de geliştirmiştir. Kısa zaman içinde kendini çok fazla konuda geliştirmiştir. Günümüzde beş büyük üretim fabrikası bulunmaktadır. 5000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Özellikle özel dikim ayrıcalığı bulunduğu için, bu sektörde adeta parlamaktadır. Hem hazır giyim hem de özel dikim tasarımlar yapan Sarar, Türkiye’de 75 şehirde 190’dan fazla mağazada hizmet vermeye devam etmektedir. Sarar mağazası Mısır, ABD, Avrupa ve Rusya gibi birçok ülkede tam faaliyet göstermektedir. Başarı ile devam eden satış ve pazarlama işlerinin yanı sıra yatırım yaparak markalaşma özelliğini daha çok geliştirmektedir. Çeşitli ülkelerde yaptığı faaliyetlerle markasının adını duyurmaya oldukça özen gösterir. Giyimin dışında bir de ev tekstili alanında da tasarımları bulunmaktadır. Erkek, kadın, aksesuar, eşarp ve ev ihtiyaçları olarak kategorilere ayrılmaktadır. Daha fazla ayrıntı için Sarar web sitesine bakabilirsiniz. Gelişmekte olan bir markadır ve gelişmeye devam etmektedir. Her türlü sorunuz için Sarar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Sarar ürün ve hizmetler hakkında her türlü şikayet, öneri, istek ve sorularınız için Sarar çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İade, değişim ve diğer tüm işlemler için de Sarar müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Sarar web sitesinde bulunan formdan da iletişim kurabilirsiniz.

Sarar Web Satış Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0222 236 09 00

Sarar Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

444 95 44

Sarar Genel Merkez İletişim Telefon Numarası

0222 236 04 00

Arama Terimleri; Sarar müşteri hizmetleri, Sarar çağrı merkezi iletişim, Sarar şikayet hattı, Sarar iletişim numarası, Sarar irtibat numarası, Sarar telefon numarası, Sarar canlı destek, Sarar müşteri temsilcisi, Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası, Sarar telefon hattı

Yorum yapın