Sbarro Pizza Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Sipariş Verme

Sbarro Pizza Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Sipariş Verme

Sbarro İtalyan mutfağının enfes lezzeetleri sizlerle.Pizza,fırın dandviçler,makarnalar,salatalar,et ürünleri,tatlılar ve içecekler ürünler arasında yerini almaktadır. Sbarro uzman aşçılarının ellerinden çıkan enfes lezzetlerle hergün binlerce kişiye hizmet vermektedir. Sizlerde Sbarro lezzetlerini tatmadıysanız kesinlikle sizlere bu lezzetleri tatmanız konusunda öneride bulunuyoruz. Sbarro’da fırsatlı ürünler de yerini almaktadır. 2 Alana 1 bedava gibi mükemmel bir fırsatlarla da sizlere hizmet veren Sbarro sizlere çok yakın. Türkiyenin 4’1 yanında şubeleri bulunan Sbarro da içinizde kalmasın aklınızda soru işareti olmasın firmanın ürünlerini nerelerden tedarik ettiğini sizlerle de paylaşalım. Et tedarikçileri Ekur et engegre/Amasya et ürünleridir.

Helal kesim olan kırmızı etlerle firmaya etler AMASYA ET ÜRÜNLERİ’nden gelmektedir. Patates tedariği ATAKEY PATATES GIDA A.Ş’ den geliyor.Ekmek tedariği EKMEK UNLU GIDA’dan geliyor.Sebze tedariği FASDAT SEBZE’den geliyor.Turşu tedariği ZEYTURSAN’dan geliyor.Gıda tedarikçilerini FASDAT GIDA sağlamaktadır.Sos tedarikçileri ASSAN GIDA’dan geliyor.Süt ürünleri tedariğini ise SÜTAŞ sağlamaktadır. Gıda güvenliği konusunda içinizde en ufak bir şüpheye dahi düşmeyiniz çünkü Sbarro ürünleri titizlikle seçilip sizlere ulaşmaktadır.Et ürünlerimiz yerli üreticilerden sağlanmıştır helal sertifikalı etten üretilmektedir ürünleri. Sbarro Pizza Müşteri hizmetleri, saat 10.00 – 23.00 arasında hizmet vermektedirler. Çok fazla pizza çeşidi bulunmaktadır. En güzel beğenilen pizza çeşitlerini, Sbarro Pizza müşteri temsilcisine sormayı unutmayınız.

Sbarro Pizza Sipariş Hattı Telefonu Kaçtır? Sbarro Pizza telefonla nasıl sipariş verilir?

444 72 27 Telefon numarasından siparişler verilebilmektedir. Eğer ki sizlerde Sbarro bayilerine gitmeden evinize sipariş vermek isterseniz yukarıdaki numaradan siparişlerinizi verebilirsiniz. En güzel pizzacılardan olan sbarroyu evinize taşımak bu telefon numarası ile çok kolay..

 

Yorum yapın