Scorp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Scorp, Nisan 2015 tarihinde kurulmuştur. Uygulamanın kurucuları Koç Üniversitesi’nde okuyan 2 genç arkadaştır. Scorp, kısa kısa videolar kaydederek paylaşabileceğiniz bir uygulamadır. Videoların süresi 15 saniye olarak belirlenmiştir. Sabit belirlenmiş ve trend olmuş konular hakkında videolar çekebilirsiniz. Her an gündem olan konular vardır. Konular üzerinde videolar atıldıkça gündemde kalmaya devam eder. Hızlıca trendlerde bir numaralara yerleşir. Bu konulara ilişkin videolar çekebilirsiniz ve paylaşabilirsiniz. Ciddi konular olduğu kadar, eğlenceli konularda vardır. Konuya nasıl yaklaşacağınız tamamen size kalmıştır. Uygulamanın genel olarak mizahi yönü kullanılmaktadır. Çoğunlukla, konu ne olursa olsun mizahi yönüyle video çekerler. Kullanıcıların çoğu birbiriniz güldürür. Hesabınızı gizli bir biçimde kullanabildiğiniz gibi herkese açık olarak da kullanabilirsiniz. Erişime izin vermediğiniz kullanıcılar paylaştığınız hiçbir şeyi göremezler. Her gün gündemde olan konular vardır. Bu konuları seçerek, konu hakkında video çekebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kendi belirlediğiniz konular hakkında da videolar çekebilirsiniz. Bir kullanıcının açtığı konuya birden fazla kullanıcı video paylaşabilmektedir. Aynı zamanda paylaşılan videolara yorum yapabilir ve beğenebilirsiniz.  

Scorp ile ilgili tüm sorunların çözümü için Scorp çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramak en mantıklı seçenek olacaktır. Fakat ulaşılabilir aktif bir Scorp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle web sitelerinde bulunan e-posta adresine mail atarak ya da uygulama içinde bulunan canlı destek bölümünden iletişim kurabilirsiniz.

Arama Terimleri; Scorp irtibat numarası, Scorp canlı destek, Scorp müşteri temsilcisi, Scorp çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Scorp müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Scorp telefon numarası, Scorp çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Scorp şikayet hattı

Yorum yapın