ŞEKERBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ

Şekerbank Türk Ananim şirketi 12 Ekim 1953 tarihinde pancar kooparatifleri bankası adı ile kurulmuştur.

Şekerbank 444 00 29 ve 444 01 07 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.Ayrıca bu telefon numaraları şekerbank çağrı merkezi olarakta sizlere yardımcı olacaktır.

2015 yılından itibaren şekerbank olarak hizmet vermekte olan bankamız sigorta şirketi olarakta günümüzde hizmet sunmaktadır, çeşitli kapsamlardan oluşan sigorta bünyesinde bir çok insan’ın bugün tercih ettiği güvenilir siğorta şirketidir.

Bir çok yatırım amacında yardım sağlayan şekerbank sigortacılık ve bankacılık ilkelerine kurumsal değerlere bağlı olarak hizmet sağlamaktadır.Her yerde 1000’i aşkın şubesi ve atm’leri bulunan bir banka olarak daha iyi hizmet verebilme amacıyla geçmişten günümüze kadar devam etmektedir.

Şekerbank’ın  poliçe görüntüleme,hasar hizmetleri,acil yardım hizmetleri ve sağlık sigortası hizmetleri sunmaktadır.Bunun yanı sıra sizin ve ailenizin sigorta hayat şartlarını en iyi şekilde sağlayan hem banka hemde sigorta şirketidir.

Banka olarak bir çok kredi imkanları,mevduat hesapları,konut kresi,araç kredisi, evlilik kredisi,ihtiyaç kredisi, kredi kartları ve internet bankacılığı sayesinde yatırım amacı olarak da hizmet vermektedir.7/24 çağrı merkezlerinde bilgi edine bilir birçok avantaj fırsatlarından ve mesai saatleri içerisinde her şubesinden kesintisiz hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Vizyonu, güvenirliği ve güler yüzlü hizmet,üstün hizmet kalitesi,koşulsuz müşteri memnuniyeti,etkin ekip çalışması sayesinde yurt içi ve yurt dışında tercih edilen Türkiye’nin en iyi bankaları sırasında yer alana bankalarımızdan bir tanesi olmakla beraber her yatırım için tercih edilen bankadır.

 

 

 

 

Yorum yapın