Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Akkök Holding ve CEZ Group ortaklığı tarafından hizmet vermekte olan Sepaş Enerji, 1 Ocak 2013 senesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Günümüzde perakende olarak elektrik enerjisi dağıtımı, satışı ve desteği veren firma Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu gibi şehirlerimizde hizmet vermekte olan Sepaş Enerji bu illerde oturan vatandaşlarımızın elektrik ihtiyacını gidermektedir. Abonelik işlemi yapan herkese bu hizmeti veren Sepaş Enerji tüm elektrik sisteminden ve denetiminden sorumlu olan bir firmadır. Tam olarak 1.7 milyon abonesi bulunan firma aynı zamanda düzenlediği kampanyalar ile müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmaktadır. Belirli şehirlerde hizmet vermekte olan Sepaş Enerji aynı zamanda online işlemler üzerinden de müşterilerine kolaylıklar sağlıyor. internet üzerinden banka veya kredi kartınızla elektrik faturanızı ödeyebilir aynı zamanda abonelik kapatma gibi işlemleriniz içinde şubeye gitmeden tek tıkla abonelik iptali dilekçesi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda Sepaş Enerji iletişim numarasını arayarak da ilgili kişilerden destek alabilirsiniz.

Sepaş Enerji Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Toplamda dört şehrimize elektrik enerjisi hizmeti veren Sepaş Enerji abonelerine daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. Müşteri memnuniyeti politikası içerisinde hareket eden firma daha faydalı bir hizmet vermek için Sepaş Enerji çağrı merkezi üzerinden destek vermektedir. Sepaş Enerji müşteri hizmetleri telefon numarası 444 5 186’dır. Sepaş Enerji irtibat telefonu numarasından firma ile iletişime geçebilir ve şikayetlerinizi, sorunlarınızı veya merak ettiklerinizi dile getirebilirsiniz.

Arama Terimleri: Sepaş Enerji irtibat telefonu, Sepaş Enerji şikayet hattı, Sepaş Enerji müşteri temsilcisi, Sepaş Enerji iletişim numarası, Sepaş Enerji telefon numarası, Sepaş Enerji canlı destek, Sepaş Enerji çağrı merkezi

Yorum yapın