SETUR TATİL ÇAGRI MERKEZİ

Tur ve tatil planlarınız için en güvenilir adres setur sizin her tatil seçim kaliteli hizmet için hizmet vermekte.

Stur 2001 yılından bu yana tatil sektöründe hizmet vermekte olan setur günümüze kadar bir çok tatil planlamasında en iyi rota çize bilen profesyonel atil ekibi ile hizmetlerini sunmaktadır.

Uluslar arası kongre ve toplantılarınız için setur sizin için iyi imkanları saglamakta ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı tatil planlarınızda en iyi oteller ile çalışan setur sizin için vaktinizi en iyi degerlendirmeniz adına her geçen gün daha çok çalışmakta ve imkanlarını kalite farkıyla yapmaktadır.

Tatil planlamanı da sizin karar vermeniz gereken tek şey sizin için en uygun tarihi ayarlamak ve nereye gitmek istediginizi belirlemektir.Sizin en degerli vakitlerinizi he eglenerek hemde dinlenerek ve hayallerinizdeki ülke veya şehirleri görmenizi saglayan setur sizin için en iyi kalite ve uygun fiyatları ile her geçen gün daha da büyümektedir.

Türkiye’nin ve dünyanın her noktasında iletişime geçebileceginiz şubelerimiz ve 7/24 bilgi alabileceginiz müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilir , profesyonel tatil ekibi ile tatil rotanızı çizebilirsiniz.

Online olarakta tatil planlarınızı yapabilir web sitemiz ile de avantaj paketleri anlaşmalı ülke ve otellerimizi takip edebilir , tatil yerinizi seçebilirsiniz.

Seyehatleriniz de uçak bileti,araç kiralama hizmetleri ile de sizin için her konuda yardımları ve hizmetleri ile tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

Tek yapmanız gereken tatil planınız için sizin için en uygun tarihi ayarlamanız ve gitmek istediginiz tatil beldelerini seçmek yeterli olacaktır.

Setur müşteri hizmetleri numaraları ; 444 28 22 

 

 

admin hakkında 342 makale
İletişim Telefon Numaraları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*