SHELL PETROL

Türkiye’de 1923’ten bu yana faaliyet gösteren Shell, enerji alanında sektöre yeniliklerle, yüksek standartlarla liderlik etmek ve ekonomiye katkıda bulunmak için çalışmaya devam ediyor.  Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığımız 1923 yılından bu yana toplumsal değer yaratan birçok alanda projeler yürütüyoruz. Sürdürülebilirlik stratejisinin en önemli konu başlıklarından biri olan yol emniyeti alanındaki projelerimiz ile çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve hizmet aldığımız lojistik şirketlerinin çalışanlarının emniyetli bir şekilde seyahat etmesini sağlıyoruz.

Shell Türkiye ayrıca; sağlık, emniyet ve çevre konularındaki küresel deneyimini, teknik, teknolojik birikimi ve Ar-Ge projeleri sonucunda elde ettiği tecrübesini toplum ile paylaşıyor.

Shell tüm Türkiye de sınırsız hizmet verebilmek için her noktasında petrol ofisleri bulunmaktadır. Özel shell uygulamalarımız ile haritadan petrol ofislerimizi bulabilir size en yakın olan petrol ofislerimizden alışveriş yapabilirsiniz ve Shell Mobil Uygulaması ile ihtiyacınız olduğunda bizi bulabilir, yakıt tüketiminizi azaltacak ipuçları öğrenebilir, harika hizmetleri her yolculuğunuzda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri ile her hangi bir şikayet, görüş ve önerileriniz ve kaliteli hizmet almanız için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu her zaman hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimiz kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için sizlere destek vermektedir.

Shell Akaryakıt ve Otogaz ve Ticari ve Perakende Satışlar: 444 1 502 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Shell müşteri temsilcisi destek hattı ; 0212 376 00 00 numaraların’dan şikayet , görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz.

Shell  Madeni Yağ  Ticari Satışlar: 444 1 503 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın