SİGORTAM.NET

Sigortam.net online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Türkiye’de hizmet veren ilk ve en geniş platformdur, dünyada ise ilkler arasındadır. Sigortam.net  2000 yılına, Türkiye’de internet girişimciliğinin henüz daha gelişme  çağında olmadığı bir döneme sigortam.net kurulup hizmet vermeye başlamıştır.  Girişimci ruha sahip, sigorta, dijital pazarlama ve bilgi teknolojileri konusunda uzman profesyonellerden oluşan bir ekibin bir araya gelmesiyle ilk adımlarını atmayı ve kaliteli , güvenilir hizmet ile var gücüyle çalışmaktadır.

Sigortam.net’in kuruluşu ile birlikte, sigorta almak isteyen kişiler doğru ürünü doğru fiyata alabileceklerini biliyorlar. Müşterilerimize sunduğumuz teklifler, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden anlık olarak tamamen canlı sistemler üzerinden üretiliyor.  Bütçenize uygun olan poliçeleri seçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile size en uygun poliçeleri seçip sigortam.net’li olabilirsiniz.

Sigortam.net ile bugün çok avantajlı teklifler sunabilir kendi uygunluğun da sigorta poliçeleriniz’i ister araba ister şirket isterseniz de evlerinizi internet sitelerimizden mail yolu  ile ulaşabilir veya sigorta poliçelerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sigorta uzmanlarımıza telefon, e-posta, ya da sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, tüm sorularınızın yanıtlarını anında alabilirsiniz. Poliçenizi satın aldıktan sonra da sigorta uzmanlarımızdan 7/24 hizmet ve destek almaya devam edebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz daha iyi hizmet için 250 kişilik bir ekiple çalışmaktadır.

Müşteri hizmetleri ve destek hattı; 444 24 00 numaralarından şikayet , görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilir ve  her poliçe hakkında desteklerimizi alabilirsiniz.

Yorum yapın