Sinbo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sinbo küçük ev aletleri üreten fabrikası haramidere istanbulda bulunmaktadır. Sinbo çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetlerinden bozulan veya kırılan ürünler ile ilgili değişim talebinde bulunabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Sinbo ürettiği bazı ürünler ise, tost makinesi, kıyma makinesi, elektrikli süpürge, televizyon aynı zamanda diğer yan kuruluşları olan minton, depa elektronik, deima elektronik spor ürünleri ile satışını yapılmakta ve teknik destek vermektedir. Bozulan, kırık veya teknik servis kaydı olan ürünlerinizi kapınızdan yurt içi kargo ile alıp tamir edip tekrar kapınıza bırakmaktadır. Günümüzde evden eve servis olarak nitelendirilen bu sistem çoğu elektronik eşya satan firma yapmaktadır.

Sinbo küçük ev aletleri üretimi yapan firmanın sahibi Mehmet Demir kendisi Antalyalıdır. Babası Eminönü de Orjinal bijuteri firmasının sahiplerindendir. Sinbonun aynı zamanda Çin ‘de de üretim fabrikası bulunmaktadır. Türkiyenin bütün AVM ‘lerinde satışı yapılan küçük ev aletleri ile ilgili bütün önerileriniz için arayabilirsiniz. Sinbo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 ile başlamaktadır.

Sinbo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 811 65 65

Sinbo Teknik Servis Telefon Numarası
0212 422 94 94

Sinbo iletişim mail adresi
[email protected]

“Sinbo Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

  1. Sinbo jarzlı süpürgemi çok gürültülü çalışıyor diye gönderdim 20 gün sonra elime ulaştı ama bir işlem yapılmagını fark ettim sanki kompüreser gibi çalışıyor

    Cevapla

Yorum yapın