ŞOK MARKET

Şok market 1995 yılında kuruşmuş ve halen daha marketçilik sektöründe ilk olmayı başarmıştır. Geçmişten günümüze market alışverişlerinizde sizlere kaliteli hizmet sunan şok market en kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile evlerinizin ihtiyaçları için rahatça tercih edebilirsiniz. Konseptini aştan aşağı düzenleyen şok market sizlere daha iyi hizmetler verebilmek için günden güne daha fazla büyümektedir . Türkiye’nin her noktasında şom marketleri bulabilir ve dilediğinizce rahatlıkla her ürünü bulabilirsiniz.

Şok markette şarküteri , manav, gıda , temizlik ve ev eşyalarınızın bir kısmını rahatlıkla bulabilme imkanı ile size kaliteli hizmet vermektedir. Müşterilerimiz kendi bildikleri markaları mintax, evin , piyale , lio, vatan , amigo, taşkale, peki, tempo, ebru gibi  ve evlerine yakın olması her ürünün TSE standartlarına uygun olduğu için tercih edilmekte ve sizlerin her zaman kaliteli hizmetleri her zaman sunmaktan gurur duymaktadır.

Haftalık indirim imkanı sunan şok market sizler için her hafta gıda ve ev eşyalarında indirim uygulamakta ve uygun fiyata ürünlerimizi alailme fırsatı sunup sizi ve bütçenizi her daim düşünmektedir. En kaliteli ürünlerde bile size uygun fiyat imkanı sağlamakta ve hizmette sınır tanımamaktadır. Sizleri bilgilendirmek amacı ile her hafta sonu basılan broşürlerimizden indirimli ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

Şok market müşteri temsilcilerimiz ile şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilir ve  ayrıca ürünlerimiz, indirimlerimiz hakkında bilgi de edinebilirsiniz.

Şok market müşteri temsilcisi numaraları ; 0212 576 33 00 numaralarından 7/24 bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum yapın