STAR TV WHATSAPP İHBAR HATTI

Star Tv Ana Haber yayını ihbar hattı veya canlı yayını arayarak gönderilen ihbar değerlendirilerek whatsapp ihbar hattı mesaj göndererek haberlerde yayınlanmaktadır. İşlenen suçlara ilişkin elinizde bulunan bütün bilgileri whatsapp telefon numarasına göndererek sizde suçlular ile mücadelede yardımcı olabilirsiniz. Whatsapp ihbarı sayesinde star tv televizyon kanalında gönderdiğiniz haberleri tüm hızıyla canlı yayında yayınlanmaktadır. En güncel haberler ile insanlara haber veren  Star Tv Ana haber bülteni telefon numarası 0542 ile başlamaktadır. Hafta içi her akşam saat 19:00’da başarılı spiker Nazlı Çelik’in sunumuyla ekranlara gelen Star Haber programında; ülke ve dünya gündemini meşgul eden konular, siyaset ve spor gibi alanlarda en güncel haberler verilmektedir. Sizden gelen videoları da haber saatimizde yayınlamaktadır.

Haber niteliği taşıdığınıza inandığınız tüm videoları ister komik videoları isterseniz de yaşanan suç olan haberleri bizlerle paylaşabilir ve haber saatimizde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp ihbar hattı ile tüm Türkiye ve tüm Dünyada olan ve biteni hemen öğrene bilir ve sizin tarafınızdan tüm dünyaya izletme fırsatı yakalayan uygulama ile binlerce haber gelmekte. Atılan videoları haber olarak geçmeden önce habercilerimiz tarafından incelenmekte ve uygun görülen haber niteliği taşıyan videoları haber saatinde yayınlamaktadır.

Star tv haber whatsapp ihbar hattı ; 0542 800 80 80 numaralarından bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Ayrıca şikayet , görüş ve önerileriniz için de whatsapp ihbar hattından yararlanaraktan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

“STAR TV WHATSAPP İHBAR HATTI” üzerine 2 yorum

  1. Ben gaziantep şahinbey yeşilkent mahellesinde bakkalım ben kendi adıma kimseden destek almadan bakkalımın 17bin tl olan alacağımın tamamı silmek istiyorum bunun bir örnek teşkil olması için haber yapılmasını istiyorum saygılar sunarım

    Cevapla

Yorum yapın