SUN EXPRES HAVAYOLU ŞİRKETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Sun express 1990 yılından bugüne kadar aralıksız uçuş hizmeti vermektedir. İlk uçuşunu 1990 yılında Almanya’ya uçuş yaparak başlamıştır.

Sun express yurt içi ve yurt dışı olmak üzere her an uçuş imkanları sağlamaktadır ve sizlere kaliteli  ve güvenilir hizmeti sağlamak için gün geçtikçe daha fazla büyümekte ve çalışmaktadır. 2017’den beri 9 uçağı ve 6500 den fazla koltuk kapasitesi ile sizlere rahat seyahat imkanları sunmaktadır. Sun express geçmişten günümüze halen daha her imkanları ve seyahat acentesi olarak kendi bünyesinde büyümeye devam etmektedir.

Sizler için uygun fiyata uçuş sağlayan Sun express erken rezervasyon fırsatları ile bagaj ve kilo bakımından sizlere uygun fiyatı sunmaktadır. Profesyonel pilotları ve deneyimli en iyi eğitimli kabin ekibi ve yer hostesleri ile sınırsız kaliteli hizmeti sunan Sun express sizin rahat ve güvenilir seyahat geçirmeniz için çalışmalarını sürdürmektedir.Sizler için her an hizmette olan Sun express sizlerin hayallerinizdeki şehirlere uçuşu sağlamakta ve her hizmeti güvenilir bir hizmet için çalışmaktadır.

Tüm Türkiye ve tüm Dünyada her noktada sizler için acentelerimiz bulunmakta ve mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. 7/24 müşteri temsilci numaralarımız ile de bizlere ulaşabilir ve şikayet, görüş ve önerilerinizi bildire bilir ayrıca bilet rezervasyonu yapabilir rezervasyonlarınızı takip edebilirsiniz.

Sun express mobil uygulamalarımız dan yararlanabilir ve kolay yoldan bilet ve rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Sun express müşteri temsilci destek hattı ; 0850 532 65 58 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın