SUZUKİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI

Suzuki 1962 yılında otomobil markası olarak Japonya da kurulmuştur. Geçmişten günümüze kadar bir çok hizmet veren ve araçları ve bisikletleri, motorlu tüm taşıtların üretimi yaparak her yıl yeni bir tasarımla tüketici ile buluşmaktadır.

Suzuki bir Japon markası olarak kurulmuştur fakat tüm dünya ve tüm Türkiye de tüketici ile buluşmuş kısa sürede dünyaya motorlu taşıt ve araba satışlarını sunmaktadır. Tüm dünyada galerileri mevcut olup her müşterisine deneme sürüşleri ve tasarımlarının inceleme fırsatı sunmakta ve tanıtımını yapmaktadır. En iyi mühendisler ile çalışan Suzuki otomobil markası bugün sizler için daha ekonomik ve konforlu seyahatleriniz için çalışmalarını sürdürmektedir. Motor gücünün en kuvvetli olan marka Suzuki sizler için en uygun fiyata düşürmektedir. Tüm dünyada suzuki galerilerine ulaşarak deneme sürüşlerine çıkabilir ve tasarım tercihlerinizi yapabilirsiniz , deneyimli ekip çalışanları ile sizlere sınırsız hizmet vermek amacı ile galeriye beklemekteyiz

Tüketicilerin ekonomi açıdan ve sürüş konforu tasarımları sayesinde her geçen gün daha fazla müşteri kitlesine sahip olan Suzuki her geçen yıl daha fazla büyüyerek sizlere kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Teknik her sorunda Suziki bayilerinin özel teknik servisinden yararlanarak sorunları ve ya parça tedariklerini sağlayabilirsiniz.

Suziki müşteri temsilcilerimiz ve teknik servislerimize günün her saati ulaşabilir şikayet görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz, ayrıca teknik servis elemanlarımız ile de sizlerin her sorununuza yardımcı olabilmek için hizmet vermekteyiz.

Suziki müşteri temsilcisi destek hattı ; 0242 340 55 75 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın