Swarm İletişim Telefon Numarası

Swarm, Mayıs 2014 tarihinde kullanıcıya sunulmuştur. Uygulamanın amacı kullanıcıların nerede olduklarının yayınlanmasıdır. Swarm uygulamasını İOS ve Android destekli olarak kolayca indirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kayıt olduktan sonra ücretsiz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Twitter, Facebook ve Mail hesapları olanlar, istenen bilgileri yazmaya gerek kalmadan otomatik olarak üye olabilirler. Foursquare tarafından yayınlanan sosyal platform, kısa süre içinde birçok kullanıcı tarafından çok yoğun bir ilgi görmüştür. Kayıt olan herkes check-in yaparak nerede olduklarını bildirebilirler. Aynı yerde check-in yapan kişiler birbirlerini bulabilirler ve birbirilerine mesaj atarak sohbet edebilirler. Ayrıca tanıdığınız insanları bulup, takip ettikten sonra nerede olduklarını görebilirsiniz. Ayarlardan uygulama bildirimlerini açarak, arkadaşlarınızın yakınınızda olduğu zamanlarda bildirim alabilirsiniz. Aktif kullanılan bir Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra, kullanmak için telefonunuzun konum özelliğinin açık olması gerekmektedir. Konum kapalı olduğunda check-in yapılacak mekan seçilememektedir. Konum açıldıktan sonra yakınlardaki tüm mekanları liste şeklinde görürsünüz. Nerede olduğunuzu seçerek check-in yapabilirsiniz. Konumu ayarlar kısmından kolayca açabilirsiniz. Bir yerde en fazla bildirimi yapan kişi o mekanın majörü yani başkanı olur. Her bildirimden de sanal puanlar kazanılmaktadır. Eğlenceli bir uygulama olarak yoğun bir ilgi görmüştür.

Swarm ile ilgili teknik bir problem yaşandığında arayabileceğiniz bir Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Tüm sorunlarınız için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Arama Terimleri; Swarm canlı destek, Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Swarm müşteri temsilcisi, Swarm müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Swarm irtibat numarası, Swarm telefon numarası, Swarm iletişim numarası

Yorum yapın