TAİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

TAİ, açılımı Türk Havacılık ve Uzay Sanayi’dir. 1984 tarihinde kurulmuştur. Türkiye savunma sanayisinde tamamen kendi güçlerini kullanamamaktaydı. Dışa bağımlı bir sistemi vardır. Bu dışa bağlılığı azaltmak için kurulan TUSAŞ, faaliyetlerine Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bu kurumun özellikle yöneldiği faaliyet, Türk Hava Kuvvetleri’nin ihtiyacı olan tüm savaş mühimmatlarını üretmektir. Kurum daha sonradan TAİ olarak unvanını değiştirmiştir. 2005 tarihinde hisselerini Türk hissedarlar almıştır. Türk havacılık sanayisi ile ilgili gerekli olan tüm sistemlerin geliştirilmesi için çalışmalar yapmaktadır. Çalışma ortamından personellere kadar dört dörtlük bir ekip ile çalışmaktadırlar. Tecrübe sahibi ve işini bilen personeller bulunmaktadır. Bu alanda hataya asla yer verilmemektedir. Bunların dışında birçok faaliyeti eksiksiz bir şekilde yürütmektedir. Kurumun en büyük hedefi savunma için gerekli olan ihtiyaçları saptamak ve bunların çözümü için çalışmalar yapmaktır. Şeffaf bir çalışma ortamı vardır. Yaptıkları her çalışmanın hesabını verebilir biçimde çalışmaya özen gösterirler. Her türlü sorunuz için TAİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

TAİ ile ilgili her türlü istek, şikayet, öneri ve sorularınız için TAİ çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ne zaman ararsanız kolayca bağlanabilirsiniz. Mesai saatleri dışında kurumda kimse bulunmamaktadır. TAİ işlemleri ve hizmetleri hakkında bilgi almak için TAİ müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. İşlemleriniz ve sorularınız acil değilse, TAİ web sitelerinde bulanan iletişim formundan kolayca iletişim kurabilirsiniz.

TAİ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0312 811 18 00

Arama Terimleri; TAİ müşteri temsilcisi, müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, TAİ canlı destek, TAİ irtibat numarası, TAİ telefon numarası, TAİ iletişim numarası, TAİ çağrı merkezi iletişim telefon numarası, TAİ şikayet hattı, TAİ destek hattı, TAİ çağrı merkezi

Yorum yapın