TATİL BUDUR ÇAGRI MERKEZİ

Tatilbudur 1997 yılından itibaren turizim sektöründe birçok ilke imza atmıştır.

En uygun ödeme şekilleri ile tasarruflu ve kaliteli tatil planlarınızı yapmanızı saglamaktadır. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlıgı saglamakta olan tatilbudur sizin hayalleriniz için çalışmaktadır.

Sadece turizim ve hizmet sektöründe hizmet vermekte olan tatilbudur fiyat çeşitliligi ve yeni projeler sunmaktadır.

Tatilinizi kendiniz organize etmek isteyenler için mekan , en uygun fiyat arayışı , hız ve güvenlik rezervasyon garantisi süpriz indirimlerle ,promosyonlarla kaliteli tatil planlaması sunmaktadır.

Otel ve tatil köyleri, şehir otelleri , butik oteller , kültür turları , mavi yolculuk ,kıbrıs tur paketleri , gemi seyehatleri , balayı paketleri ve vize hizmetleri ile kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Rezervasyon yaptırmak için istediginiz otel ve tarih belirlemeniz yeterli olacaktır. Her koşulda ödeme imkanı ister kredi kartı isterseniz havale yolu ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Online rezervasyon için sitelerimize giriş yaparak rezervasyon yaptırmak istediginiz oteli ve paketi seçebilirsiniz. Şeçtiginiz tatil tarihlerinizi belirleyerek oda seçeneklerimizi siz online işleminiz ile yapabilme fırsatı sunmaktadır.

Seyehat danışmalarımız ile kaliteli tatil planları yapabilir ürünlerimiz ve paketlerimzi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hayallerinizi kolayca gerçekleştirmeniz için yardımcı olan tatilbudur Türkiyenin her noktasında acentelerimize ulaşabilirsiniz.

7/24 çagrı merkezlerimize ulaşarak paketlermizden ve tur avantajlarımızdan yararlanmak ve bilgi edinmek için çagrı merkezlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çagrı merkezi numaraları; 0850 333 33 33

Hayallerinizdeli tatile ulaşmak için tatlbudur avantajlarından yararlanabilir ve kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.

Yorum yapın