TATİL SEPETİ ÇAGRI MERKEZİ

Tatil sepeti’nden yararlanarak yüzlerce tatil paket seçenekleri ile bir çok otellerin turların avantajlı paketlerini takip edebilir tatil planlarınızı bütçenize göre seçebilirsiniz.

Kısıtlı zaman içerisinde hayalinizi kurdugunuz tatil imkanları için tatil sepetine başvurabilir hayallerinizi ve zamanınızı dinlenerek ve en iyi tatili yaparak elde edebilirsiniz.

Uçak bileti ,araç kiralama,oteller hizmetiyleriyle kaliteli hizmet olma yolunda ilerliyor.En iyi ürünü ve hizmeti saglamakta olan tatil sepeti tatil planlarınızı yaparken en iyi rota çizen ve avantajları saglamakta yardımcı olmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı tatil rotanız için tek yapmanız gereken tatil sepeti’ni ziyaret etmektir.Bir tatil veya otel aramadan rezervasyon yaptırmadan önce nasıl bir tatil istediginizi planlamanız gerekiyor.Kış ayları veya yaz ayları için tatil planlarınızda rotanızı çizmekte yardımcı olan tatil sepeti profözyonel tatil ekibi ile çalışmakta ve en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hem eglenme ,hem dinlenme olanaklarınız için Antalya,Bodrum,İzmir otelleri harika fırsatlar sunuyor.

Ençok tercih edilen tatil yerleri Ege ve Akdeniz kıyıları olarak biliniyor.Her sene yüzlerce yerli ve yabancı misafirleri agırlamak ve müşteri memnniyeti ön planda olarak çalışıyor.

Dogasıyla büyüleyen bu rotalar içerisinde yüzlerce otel bünyesin de konaklama yapabilir ve yöresel tatları deneme imkanı yakalayabilirsiniz.

Hergün 09:00ve 24:00 saatleri arasında tatil danışma hattımızı araya bilir tatil rotanızı ve size uygun olan otel ve rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.365 gün çagrı destegi saglamaktadır.

Tatil danışma hattı ; 444 44 20 

“TATİL SEPETİ ÇAGRI MERKEZİ” üzerine bir yorum

  1. Merhaba;
    Romanya (79092) 19.09.2019 Gidiş 22.09.2019 Dönüşlü turunuzu satın aldık Zorunlu sigortası ve Gümrük vergisi tura ait yazıyor. Sizden bilgi alabilir miyim.

    kolay gelsin

    Cevapla

Yorum yapın