Tefal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tefal firması ilk olarak 1956 senesinde teflon malzemesinin öncüsü olarak bilinen Marc Grégoire tarafından Fransa’da kurulmuştur. 12 sene sonra SEB şirketine satılan firma günümüzde tam 120 ülkede hizmet vermektedir. Firmanın kurucusunun alüminyum ile PTFE maddesini birleştirerek dünyada ilk kez yapışmaz tavayı icat etmiştir ve marka böylelikle kısa bir süre içerisinde herkes tarafından tanınmaya başlanmıştır. Günümüzde Tefal markası tava, tencere, düdüklü tencere, ızgara & tost makinesi, fritöz, ekmek kızartma makinesi, blender, mutfak robotu, kahve makineleri, mutfak aksesuarları, ütü gibi ürünler üretmektedir. Firmanın İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Muğla, Malatya, Kütahya, Bolu, Rize, Sinop, Sivas ve Türkiye’nin daha birçok şehrinde mağazası bulunmaktadır. Ayrıca resmi internet siteleri üzerinden de Tefal üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz. Hedefi yenilikçi ve devrimci ürünler üreterek tüketicilere hem sağlık hem ekonomik olarak yararlı bir hizmet vermekte olan Tefal her geçen gün daha da büyümektedir.

Tefal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evini sevenlerin en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Tefal firması müşterileri ile daha faydalı bir irtibat kurabilmek için çağrı merkezi ağını oluşturmuştur. Tefal müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 40 50’dir. Tefal müşteri temsilcisini arayarak markadan satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşadığınız sorunları ve şikayetleri dile getirebilirsiniz. Tefal çağrı merkezini arayarak ürünlerin sigortası ya da değişim, iade gibi taleplerinizi de dile getirebilirsiniz.

Tefal İletişim E-Posta Adresi:

musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

Arama Terimleri: Tefal iletişim numarası, Tefal irtibat telefonu, Tefal şikayet hattı, Tefal telefon numarası, Tefal müşteri temsilcisi, Tefal canlı destek, Tefal çağrı merkezi numarası

Yorum yapın