TEKZEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Tekzen; Türkiye’nin ilk ve tek, üstelik en yaygın yapı market zinciri Tekzen, 22 yıllık sektör tecrübesiyle mağazacılık ve yenilenen Toplu Satış avantajlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine ulaşıyor. Merter’deki ilk mağaza ile başlayan bu yolculuk; Türkiye’nin en doğusundan en batısına uzanan onlarca mağaza, binlerce çalışan ve milyonlarca müşteri ile devam ediyor.

Tekzen’den ofisiniz, iş yeriniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri uygun fiyata ve kaliteli hizmet anlayışıyla temin edebilirsiniz. Banyodan boyaya, mobilyadan inşaata, el aletlerine ve bahçe ürünlerine kadar tüm taleplerinizi Tekzen güvencesi altında cazip ödeme koşullarıyla en kısa sürede sorunsuzca sizlere ulaştırıyoruz ve en güvenilir hizmeti sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tekzen ile alışveriş yaptığınızda sizler için her ürünü bulunduğunuz yere yollamaktadır tek yapmanız gereken ürün talep formunu doldurmanız gerekiyor. 3000 tl üzeri ürünleri talep formunuzu alıyoruz ve 3000 aşağısı talep formlarına dikkat edilmemekte ve gönderim yapılmamaktadır.
Türkiye’nin her noktasında ve tekzen, Romanya ve Kıbrıs’ta hizmete açtığı mağazalarla aynı zamanda sektörde yurt dışına açılan ilk yerli marka olma özelliğini taşıyor.mağazaları bulunmaktadır. Ve geniş ürün yelpazemiz ile her mağazalarımız da bulunmaktadır. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile size en güvenilir ve kaliteli hizmet için şikayet, görüş ve önerilerinizi sunabilir desteklerimizi talepte bulunabilirsiniz. Ürünlerinizi veya kargoda olan ürünleri kampanyaları takip edebilirsiniz.
Müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 85 96 numaralarımızdan bizlere ulaşabiilirsiniz.

Yorum yapın