Tommy Hilfeger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

Tommy Hilfiger, 1985 yılında kurulmuştur. Kadın ve erkek tarzına yönelik birçok koleksiyon çıkartmıştır. İlk başlarda çılgın renkler kullansa da zamanla hem sadeliği hem çılgınlığı harmanlayarak müşterilere hitap edecek ürünler üretmeye başlamıştır. Genel müdürlüğü İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır. Amerika birleşik devletlerine ait olan Tommy Hilfiger, kısa sürede dünyaca bilinen bir marka haline gelmiştir. Kurucusu Thomas Jacob Hilfiger isimli moda tasarımcısıdır. Tek cinsiyete yönelik koleksiyonlardan farklı olarak, çocuk giyim gibi birçok seçenek bulundurmaktadır. 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren mağazaları bulunmaktadır. Müşteri yoğunluğu her geçen gün daha da artmaktadır. Kalite ön planda olduğu için müşteri şikayetleri konusunda sorun yaşamamaktadırlar. Son zamanların en yoğun müşteri kapasitesinin olduğu Tommy Hilfiger müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça zordur. Buna rağmen müşteri temsilcileri müsait bir zamanda geri dönüş yapmaktadırlar. Her türlü sorunuz için Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tommy Hilfiger ürünlerini mağazalarından ya da internet sitesinden indirimli şekilde alabilirsiniz. İade, değişim ve diğer sorunlarınız için Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Ürün ve hizmetler hakkında soru, öneri, istek ve şikayetleriniz için ise Tommy Hilfiger çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri son derece donanımlı, sıcakkanlı ve bilgili olduklarını için son derece sistematik bir faaliyet yürütülmektedir. Günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 371 41 00

Arama Terimleri; Tommy Hilfiger şikayet hattı, Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri telefon numarası, Tommy Hilfiger müşteri temsilcisi, Tommy Hilfiger çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Tommy Hilfiger canlı destek, Tommy Hilfiger iletişim numarası, Tommy Hilfiger irtibat numarası, Tommy Hilfiger iletişim hattı

Yorum yapın