TOSHİBA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARALARI

Toshiba teknolojik ürünlerin lider ve öncü markası olarak tüm Türkiye ve dünyada siz değerli müşterilerimize geçmişten günümüze kadar hizmet vermektedir.

Toshiba en gelişmiş bilgisayar ve işlemcilerin yanı sıra telefonları ile de sizlerin ve tüm dünyanın gündeminde olmakta ve kaliteyi ve güveni kendine vizyon hale getirmesi dolayısıyla  gün geçtikçe daha da büyümek için çalışmaktadır. Müşterilerinden ve verdikleri hizmetin geri dönüşüm yorumları , daha çok ön planda olmaya devam etmektedir. Toshiba teknoloji dünyasının öncü markası olarak güvenirliği her zaman ürünlerinin satışında sağlamakta olup en gelişmiş televizyondan , bilgisayara ve telefona kadar dünya markası niteliği taşıyan Toshiba her geçen gün yeni tasarımları ve yeni geliştirdiği teknoloji ile sizlere hizmet vermeye ve çalışmaya devam etmektedir. Teknoloji dünyasının yanı sıra çevre için de birçok çalışmalara ve projelere imza atarak sizler için daha sağlıklı ve kaliteli ortamlar yaratmayı vizyon haline getirip en deneyimli ekip arkadaşları ve çalışanları ile hizmet vermektedir.

Tüm Türkiye ve tüm dünyada her ili ve ilçesinde bulunan mağazalarımızda ürünlerimizin ve yeni tasarımlarımıza ulaşarak alışverişlerinizi yapabilir ve zeb-vkinize göre olan tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Toshiba müşteri temsilcisi numaralarımıza günün her saatinde ulaşabilir şikayet , görüş ve önerilerinizi sunabilirsiniz, ayrıca ürünlerimizin kullanımı veya kampanyalarımızı da bizlerin yardımları ile bilgi alabilirsiniz.

Toshiba müşteri temsilcisi destek hattı ; 0216 422 40 50 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın