TOYOTA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Toyota geçmişten günümüze kadar otomotiv dünyasında bizlere hizmet veren Türkiye markasıdır. Çok kısa zamanda tüm dünyaya ismini ve araçlarını tasarımlarını ve ekonomik oluşunu duyuran Toyota tüm dünyada aktif bir otomobil markası olarak kullanılmaktadır.

Tüketicinin her koşuldaki konforunu göz önünde bulundurarak ve müşteri memnuniyetini vizyon haline getirme amacı ile çalışarak kendi bünyesinde daha fazla büyümekte ve her yıl yeni tasarımları ve gelişmiş araç motorları ile tüketicileri ile buluşmaktadır. Hedeflerine ulaşmak için en profesyonel ekiple çalışan Toyota hep bireysel hemde ekip çalışması ile kendini geliştirmektedir. Ve çalışanlarını en iyi şekilde değerli varlığı olarak görmektedir çünkü kar payının en çok onların hakkı olduğunu düşünmektedir. Sadece araç üretimi değil sosyal sorumluluk projelerine attığı adımlar ile geleceğe  yetiştirilen her çocuk için yardım sağlamakta ve 23 nisan çocuk bayramında onlar için destek  olarak en önemli projelere her yıl imzasını başarılı şekilde atmaktadır. En iyi bilinçli çocuklar yetiştirerek oluştuğuna inanan Toyota çocuk ve gençlerimiz için her sorumluluğu üslenmiştir. Tüm dünyaya açılan Toyota her ülkede servis ekibi ve Toyota galerilerine  ulaşarak her aracımızı deneme sürüşleri ile inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Toyota müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati bizlere ulaşabilir şikayet, görüş ve önerilerinizi bizlere sunabilirsiniz. Ayrıca teknik servislerimize herhangi bir sorunu bildirmek isterseniz müşteri temsilcisi destek hattımızdan yararlana bilirsiniz.

Toyota müşteri temsilcisi destek hattı; 0212 354 03 54 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın