Tozlu.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Tozlu.com Türkiye’de giyim alanında faaliyet gösteren alışveriş sitesidir. İlk olarak kadın giyim alanında bulunan elbise, etek, gömlek ve bolero gibi giysileri satışa sunmuştur. Aradan geçen zamandan sonra 2001 yılında gelişerek farlı alanlar içinde kıyafetleri bulunmaktadır. Şu anda kadın giyim üzerine ürünlerinin bulunmasının yanı sara çocuk ve erkek alanında birçok kıyafeti sitesinde müşterilerinin isteği doğrultusunda satışa sunulmuştur. İhtiyaç doğrultusunda ayakkabı ve çanta alanlarında hizmet vermektedir. Uygun fiyatları ile internet sitesi üzerinden müşterilerinin siparişleri doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya genelinde önemli yere sahip olan internet sayesinde birçok müşteri mağazalardan daha uygun fiyatlara internet sitelerinden istedikleri ürünleri bulmaktadır. Tozlu.com bu amaç doğrultusunda kaliteli ve güvenli ürünleri ile uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerini internet sitesinde bulundurmaktadır. Erkek, kadın ve çocuk giyim üzerine ürünlerinin bulunmasına kozmetik ve aksesuar alanında da ürün üretmektedir. Beğendiğiniz ürünleri beden, model ve rengine göre seçtikten sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda güvenilir ve deneyimli yetkililer sayesinde siparişleriniz hazırlanıp kargoya verilmektedir.Kargonuz hızlı teslimat ile size ulaştırılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda kapıda ödeme imkanınız veya kredi kartı ile ödeme gibi seçenekleri kullanma imkanınız bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen Tozlu.com seçtiğiniz ürünlere ait sipariş vermek  için Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlere ait değişim hakkınız ve yaşadığınız sorunları danışmak için kullanabilirsiniz.

Tozlu.com müşteri iletişim telefon numarası: 0532 595 22 75 – 0531 281 83 82

Tozlu.com Whatsapp sipariş iletişim telefon numarası: 0538 638 02 55

Arama terimleri: Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın