Trend Tesettür İletişim Telefon Numarası

Trend Tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 1996 yılında Miray Giyim adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra Alvina markasına bağlı olarak tesettür giyim alanında hizmet vermiştir. Trend Tesettür mağazalarında birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Trend Tesettür mağazalarında ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Trend Tesettür şal ve eşarp gibi ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Trend Tesettür çanta ve cüzdan gibi aksesuar alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Trend Tesettür büyük beden alanında birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Trend Tesettür mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Trend Tesettür internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışında da müşterilerinin alışveril yapma imkanı sağlamaktadır. Trend Tesettür mağaza ve internet sitesinde farklı markalardan ürünlerini piyasaya sürmüştür. Trend Tesettür farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Trend Tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Trend Tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 30 70

Arama terimleri: Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın