TRENDYOL ÇAĞRI MERKEZİ

Trendyol ile aradığınız her markaya ulaşabilir bulamadığınız olduğunuz yerde şubesi bulunmayan markaların alışverişini yapmak artık trendyol ile çok kolay. En çok aranan tasarımcıların ürünlerine ulaşabilirsiniz.

2010 yılından itibaren siz müşterilerine kaliteli hizmet verebilme adına her geçen gün dahada kaliteli ve güvenilir hale gelmeye çalışan trendyol internet alışverişin en güvenilir adresi.

7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmeti facebook, twitter ve e-posta yolu  ile kaliteli bir bilgi aktarımı yapılmaktadır.Herhangi bir ürün hakkında bilgi alabilir görüş ve önerileriniz için hizmet vermektedir.

Trendyol’dan yaptığınız alışverişte ürün kalitemizi her zaman iki defa kontrolden geçirilip satışa sunuyoruz güvenilir bir şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız.

kadın ,erkek,çocuk,aksesuar,büyük beden ,ayakkabı,kozmetik,maske, parfüm, gecelik, iç giyim, pırlanta yüzük ,çanta,saat,takım elbise, abiye , güneş gözlüğü , dekorasyon ev ve yaşam ile bir çok seçenekli kategorilerden isteğiniz ve zevkinize göre her ürüne ulaşabilirsiniz.

Hızlı teslimat yapmakta ve bu konuda kalitenin ve güvenin tek adresi olarak devam etmekteyiz. Seçtiğiniz ürünleri kısa sürede kargo yolu ile 24 saat içerisinde elinize ulaşmasını sağlamaktadır.

Beğendiğiniz ürünlerin indirimleri’ni takip edebilir ve birçok indirimli ürünlerden faydala’na bilirsiniz. Bilindik tüm mağazaların zara, mango , inci , bambi , nike, şahinler , adidas , bershka , hotiç, ipekyol ,koton, twist, kenzo ve bunun gibi bir çok dünyaca tanınmış marka ve tasarımcılarla çalışmaktadır.

Siz degerli müşterileri için her geçen gün dahada marka ve ürün hakkında daha da bünyesinde büyümeye devam etmektedir.

Yorum yapın