TURKCELL ÇAGRI MERKEZİ

Turkcell günümüzde çok kullanılan telefon operatörüdür.Bir çok avantajlar bünyesinde operatör kullanıcılarına internet ,dakika, sms , mobil çekim ve mobil internet çekim gücüyle hizmeti en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır.7/24 ulaşabileceginiz müşteri hizmetleri hizmetleri numaralarına aşağıdaki numaraları kullanarak kısa süre içerisinde işleminizi gerçekleştirmek için ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi ve avantaj pakaketleri ,puk,pin sorgulama,fatura sorgulama,ürün ve hizmet ,için kolayca ulaşabilirsiniz.

Turkcell müşteri hizmetleri ile kaliteli bilgi alışverişi sağlaya bilirsiniz konuşma sonunda müşteri hizmetlerini aradıgınız için ve aldıgınız hizmet sonucu begenilerinizi oylama yapma hakkı sağlayabilen ilk operatördür.

Turkcel müşteri hizmetleri aradıgınızda akıllı sekreter çıkmaktadır. Bazen oluyorki hemen müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyoruz , hızlıca müşeteri hizmetlerine baglanmak için iki defa müşteri hizmtleri söylediginizde bunun sonucunda hemen sistem sizi müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

Sarı kutu puanları ile operatör kullanımınızı daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Biriken puanlarınızla internet paketi,konuşma paketi hatta ve hatta süpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı avantaj paketlerinden yararlanarak tatilleriniz de ulaşılabilirliginizi sağlamanız mümkün.

Sizi 532 numarası ararsa turkcell şirketinden  aranıyorsunuz anlamına gelir.Aranma sebebiniz genellikle kampanyaları bilgilendirme amaçlıdır.

Türkcell telefon hattınızdan sadece 532‘i tuşlayarak ister sesli istersenizde canlı destek ekibine baglanarak işleminizi gerçekleştire bilirsiniz.

Sabit hatlardan ise; 532 532 20 00 tuşlayarak işleminizi gerçekleştire bilirsiniz.

Turkcell platinyum müşteri hizmetleri için 0532 757 15 32 tuşlayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yurt dışından Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0532 757 22 22 tuşlayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın