Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Superonline kendi alt yapısını kurmuş bir internet servis sağlayıcısıdır. İnternet çağında olarak yavaş internete katlanamayan müşteriler olduğu için Turkcell Superonline fiber internet doğrultusunda hızlı interneti müşterilerinin kullanmasına imkan sunmuştur. Türkiye merkezli iletişim operatör şirketi olan Turkcell adı altında kurulmuştur.  Kurdukları fiber optik yatırımları sayesinde evinizde kullandığınız interneti 1000 Mbps’ye kadar kullanmanıza imkan sağlayan ilk telekom operatörüdür. Dünya fiber ligine giren Turkcell Superonline internet erişiminin öncüsü olarak müşterilerine  kaliteli internet kullanımını sunmaktadır.  Türkiye içerisinde yer altı fiber sistemi döşenmiş noktalarda yüksek hızda internet erişimini sunmaktadır. Fiber internet hizmetinin yanında ADSL ve VDSL hizmeti bulunmaktadır. Turkcell Superonline bireysel ve kurumsal alanda müşterilerine hizmet vermektedir.  Türkiye’de limitsiz internet anlayışına geçildikten sonra hızlarına göre fiyatlarında değişiklik bulunmaktadır. Sadece internet alanında değil letişim açısından da Turkcell Superonline önemli bir yere sahiptir. Müşteri için her kesime ayrı bir şekilde sunulan internet hizmetine ek olarak ev telefonu alanında ürünleri bulunmaktadır. TV+ özelliği sayesinde izlemek istediğiniz dizilerinize, filmlerinize ve spor programları gibi alanlarda rahatça izleme imkanını sunmaktadır. Gittiğiniz yer fark etmeksizin sizinle birlikte giden TV+ her an her yerde izlenilmeye hazırdır.  Turkcell Superonline müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını internetiniz veya telefonunuz için yaşadığınız sorunlar için yardım ve destek almak için kullanabilirsiniz.

Turkcell Superonline çağrı merkezi iletişim numarasını önerileriniz, dilekleriniz ve internetinize ait şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Her türlü sorunlarınız için 7 gün 24 saat hizmet vermektedirler.

Turkcell Superonline müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 0 850 222 1 222

Arama terimleri: Turkcell Superonline müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Turkcell Superonline çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın