TWİTTER MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Twitter 2006 yılında mikro blog sitesi olarak kurulmuştur. Her geçen gün daha da popüler hale gelip bir çok kişinin sıkça kullandıgı sosyal ağ sitesidir. Twitter’i cep telefonu , tablet , bilgisayar dahil olmak üzere tüm elektronik araçlardan kullanabilirsiniz.

Twitter da beğendiginiz paylaşımları kendi profilinizde paylaşabilir , yorum yapabilirsiniz. Mesaj uygulaması bulunan Twitter ile konuşmak istediğiniz ve konuşmak istediginiz görüşlerinizi iletmek için kullanılmakta ve mesaj uygulaması ile sağlayabilirsiniz.

Güncel haber, spor , magazin, ve kişisel yazılarınızı ve tanıdıgınız ünlülerin, haber spikerleriniz takıplerini yaptıgınız bu platformda sizin her güncel haberlerde olan açıklamalardan haberdar olmanız ve 140 karekter sayısını ve kriterini bozmadan duygularınızı yorumlarınız paylaşabilmenize yarayan sosyal ağ sitesidir.

Pek çok insanın hemen hemen hergün bakmadan yapamadıgı bu mikro blog sizler içinde keyifli bir güncel haber kaynağı haline gelmektedir.

Ünlü yazarlar , yapılan haberler , anketler , duygu ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Twitter günde ortalama 345 bin paylaşım almaktadır.

Belli lokasyonlar ile güncel konuşulan konuları takip edebilir bu konular hakkında görüşlerinizi sizde aynı lokasyon üzerinde yazılarınızı suna bilirsiniz.

Twitter 7 konu başlığı ile dünya listesinde sıralamaya girmiştir. Kısa vine uygulamasını bu yıl bünyesine alan Twitter 6 saniyelik kısa videolar ile keyifli paylaşımlar yapmanızı sağlamaktadır.

Kişisel hesaplar dışında markalar tarafından sahip olunan hesaplar sayesinde tüketiciye ulaşmanız ve ürün bilgilerinizi , indirimlerinizi rahatlıkla paylaşabilir ve tüketiciye kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

7/24 ulaşabileceginiz 11870 numarası müşteri hizmetlerimize ulaşarak bilgi alabilir fikir ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

Yorum yapın