U.S Polo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Direkt Bağlanma

U.S. Polo, 1997 yılında kurulmuştur. Kurucusu Aydınlı Grup’tur. Kurulduğu tarihten itibaren başarılı olan firma 2000 yıllarından sonra yurtdışına mağazalar açmaya başlamıştır. Zamanla çok sayıda müşteriye hitap etmiştir. Kalitesiyle, uygun fiyatlarıyla ve tasarımlarıyla ilgi odağı haline gelmiştir. Günümüzde 49 ülkede mağazaları bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği çok fazladır. Kadın, erkek tekstili, ayakkabı, aksesuar gibi birçok ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her türlü sorunuz için U.S. Polo çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Kısa süre içinde dünyaca ünlü bir marka haline gelen Polo, müşterilerine ve müşteri isteklerine çok önem vermektedir. Talep almayan ve ilgi görmeyen hiçbir ürünü bulunmamaktadır. Daima modayı takip ederek tasarımlar yapmaktadır. Bu da müşteri kitlesini her geçen gün daha da arttırmaya yönelik bir çalışmadır. Firma müşterilerinin yanı sıra çalışanlarına da önem vermektedir. Bir aile ortamı olması için uğraşmış ve bunu başarmışlardır.

U.S. Polo çağrı merkezi iletişim telefon numarası haftanın her günü saat 08:00 ile 19:00 arasında faaliyettedir. Bu saatler dışında müşteri temsilcileri hizmet vermemektedir. Dilerseniz web sitesinde bulunan e-posta adresine mail atarak iletişim kurabilirsiniz. Mesai saatleri içinde, müşteri temsilcileri en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır. Alışveriş, iade ve değişim gibi işlemlerinizde yaşadığınız her türlü problem için U.S. Polo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

U.S. Polo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 60 44

Arama Terimleri; U.S. Polo şikayet hattı, U.S. Polo çağrı merkezi iletişim numarası, U.S. Polo müşteri hizmetleri iletişim numarası, U.S. Polo canlı destek, U.S. Polo irtibat numarası, U.S. Polo telefon numarası, U.S. Polo çağrı merkezi iletiş

Yorum yapın