Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Vakıfbank çağrı merkezi arayarak bankacılık işlemlerinizi daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak telefonda uzun süre beklemek istemiyorsanız müşteri temsilcisine direk bağlanabilmek için aşağıdaki tuşlama yoluna gidebilirsiniz. Vakıf Bank müşteri hizmetlerinde çalışan temsilciler sizlerin bütün bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmeniz için destek sağlamaktadır. Vakıfbank müşteri temsilcisi direk bağlanma 0850 ile başlayan telefon numarası bulunmaktadır.

Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma:
Önce 444 0 724 çağrı merkezini arayın.
Sonra, 2 numarasına basın.
Daha sonra tekrar 2 ve 7 tuşuna basın.

 

“Vakıfbank Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma” üzerine 2 yorum

  1. İNTERNETTEN sorunçözelim başlığına derdiniyazıpta gönderebilen varmıacaba,sürekli hataoluştu dahasonra deneyin, insanlarla alayediyorlar,neden hiçbir yetkiliye bankamüşterisi ulaşamasınki,çünki devletbankası,yani çiflik,rahatsızedilmemeözelliğ var,vatandaş umurundaolsa sistemdeki gerçekarızaise şimdiyekadar onarılırdı,

    Cevapla
  2. yarım saat oldu hala bağlanamadım… müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermektedir diyor…. ekran görüntüsünü sosyal medyada paylaşacağım, bu nasıl bir lakayit sistemdir yahu yarım saatte sıra gelmez mi?
    devlet bankasıdır diye denetleyen yokmu?

    Cevapla

Yorum yapın