Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma

Yeni nesil teknolojileri sloganıyla  54 ilde 132 mağaza 185.000 m2 kapalı alan, 101.000 m2 satış alanı ile hizmet veren vatan bilgisayar teknolojiyi alıcılarıyla buluşturan büyük bir platformdur. Telefondan bilgisayara bilgisayar parçalarından fotoğraf makinelerine, kameralardan televizyonlara, aksesuarlardan kişisel bakım ürünlerine varıncaya kadar bir çok alanda teknolojinin adresi olan Vatan bilgisayar uygun fiyat ve kalitenin tek adresi diyebiliriz. Kurulduğu günden bu güne her zaman kaliteyi ve uygun fiyatıyla adından her zaman söz ettirmiştir. Kalite ve uygun fiyat arıyorsanız sizler de vatan bilgisayarı tercih etmelisiniz. Vatan bilgisayar 54 ilde yüzlerce şubesiyle binlerce kişiye hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu güne verdiği hizmetler kapsamında %95 oranında müşteri memnuniyetiyle diğer firmalara nazaran bir adım önde olduğunu göstermektedir. Çalışma saatlerine gelecek olursak. Vatan bilgisayar haftanın 7 günü hizmet vermektedir ki bu da onlar için büyük bir avantaj. Haftanın 7 günü hizmet veren mağaza saat 10:00-22:00 arasında hizmet vermektedir. Bununla birlikte de Çağrı merkezlerinden de Haftaiçi 9:00 – 18:40 hafta sonu 10:00 17:00 saatleri arasında destek hizmeti, haftanın 7 günü 9:00 22:00 saatleri arasında satış yapılmaktadır. Vatan bilgisayar resmi web sayfası üzerinden de  7 gün 24 saat satış hizmeti vermektedir.  Vatan bilgisayar şubelerinde çalışanlarda titizlikle seçilmektedir. Doğru işe doğru eleman prensibi ile vatan bilgisayar şubelerine alınan personeller her daim denetlenmektedir. Müşteri memnuniyeti bizde ilk sıradadır. Vatan bilgisayara ulaşmak çok kolay. Gerek bulunduğunuz şehrin şubelerinden gerek vatanbilgisayar.com resmi web sayfası üzerinden vatan bilgiayara ulaşabilirsiniz. Yani diyebiliriz ki vatan bilgisayar sadece bir tık uzağınızdadır. Teknolojiyi takından takip edip müşterileriyle buluşturan vatan bilgisayar her geçen gün biraz daha kendini geliştirerek menuniyet oranını %100’e çıkarma peşindedir. Çalışma ortamıyla ve çalışanlar arasındaki iletişim kalitesiyle çalışma temposunu arttırmak adına plan ve projeler gerçekleştirilmektedir. Bu projelerden biri ise yukarıda da belirttiğimiz üzere denetimlerin yapılması. Biz bir olursak çok çok daha güzel yerlere gelebiliriz. Bizler sadece satış yapmıyoruz bizler gönül kazanıyoruz..

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Vatan bilgisayar çağrı merkezine:  ( 0850 222 56 56 ) ulaşabilirsiniz. Bu numaran sipariş verebilir, verdiğiniz siparişin kargo durumunu takip edebilirsiniz.

“Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri ve Direkt Telefon Numarası Bağlanma” üzerine 2 yorum

  1. Bu nasıl bir oyun Tam bir dolandiricisiniz ben oyuna giriş yaptım cipinizi alın dediniz tıkladım 300 tele hesabımdan kesildi 100m çip yüklendi bu nasıl oluyor böyle banka bilgisini vermeden itiraz ediyorum derhal cipinizi geri alın parayı iyade edin

    Cevapla

Yorum yapın