YANDEX

Yandex, Türkiye’deki kullanıcılar ve Türkiye hakkında bilgi arayan herkes için geliştirilmiş, kullanıcılarına İnternet’te aramanın yanı sıra haberler,  e-posta gibi birçok farklı İnternet servisi sunan bir arama motoru ve web bilgi portalıdır.

Yandex ile arama yapabilir merak ettiğiniz,araştırmak istediğiniz ve detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz size yardımcı olacak bir web bilgi portalıdır. Yandex’in portalı geniş bilgi yelpazesi ile kullanıcılarına her sorularına yanıt verebilmesi için her geçen gün daha da gelişmektedir. Yandex’in arama kutusuna açık ve net yazılan soruların yanıtları, sistemin arama sonuçları sayfalarında bulunur. Arama sadece web’de değil, son dakika haberleri veya yeni çıkan ürünler gibi çeşitli bilgi kaynaklarında da yapılır ve sonuçlar uygun bulunursa, arama sonuçları arasında yer alır.

Amacımız, Türkiye’deki internet kullanıcıları için yeni bir alternatif olmak; yani Türk toplumunun, dilinin ve kültürünün bütün özelliklerini ve geleneklerini göz önünde bulunduran bir arama motoru ve web portalı sunmaktır. Aradığınız her hangi bir konuyu size cevaplayabilmek adına her geçen gün daha fazla çalışmaktayız.

Tüm diğer internet şirketleri gibi yandex de sizler için güvenilirligi ve gizliligi her koşulda sağlamaktadır. Yandex arama servisi; kullanıcılarını, bilgisayarları için zararlı olabilecek yazılımlardan ve sitelerden koruyor.

Yandex sitesiyle yaşanabilecek her hususta sizin için yardımlarınıza ve sorun giderecek profesyonel ekip ile birlikte size 7/24 hizmet sunmaktadır.

Yandex müşteri hizmetleri ve destek hattı; 0212 386 87 61 numaralardan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın