Yaparsın Aşkım FOX Başvuru Formu WhatsApp İletişim Telefon Numarası

Fox Televizyonunda yayınlanan Yaparsın Aşkım yarışma programı İlker Yarık tarafından sunulmaktadır. Yaparsın Aşkım yarışma programına başvuruda bulunmak isteyenler öncelikle başvuru formu doldurması gerekmektedir. Başvuru formu doldurduktan sonra genelde başvuru süreci merak edenler Fox Tv Yaparsın Aşkım yarışma programını arayarak başvuru formu sürecinizi sorgulamak isteyebilirsiniz. WhatsApp üzerinden Yaparsın Aşkım yarışma programına başvuruda bulunmak isteyenler malesef öncelikle formu doldurulması istenmektedir.

Yaparsın Aşkım yarışma programı eğlence, rekabet ve sonunda büyük ödül olan sıfır bir araba kazanma şansını yakalayabilmektedir. Büyük ödül için sabırsızlıkla yarışmayı bekleyenler aynı zamanda eğlenmeyede devam ediyorlar. Fox TV ile yaparsın aşkım akşam saat 20:00 ‘da sizlerle birlikte devam ediyor.

Yaparsın Aşkım FOX Başvuru Formu WhatsApp İletişim Telefon Numarası
0 212 416 97 00

 

Yaparsın Aşkım FOX Başvuru Formu
Başvuru Formu

“Yaparsın Aşkım FOX Başvuru Formu WhatsApp İletişim Telefon Numarası” üzerine 7 yorum

 1. SAYIN:İlker Bey
  Önce Mürsel karekteriyle, seksenler ,Ben Bilmem Eşim Bilir,Çalar Saat ve sinema filmleriniz hepsini keyifle takip ettik sizin gibi güzel düşünceli zihniyetlere ihtiyacımız var yolunuz açık olsun.Başarılarınızın devamını dilerim.Şimdide Yaparsın Aşkımla ekranlardasınız dediğiniz gibi efsane geri döndü:))Ayrıca FOX TV korkusuz ve tarafsız haber bültenleri ve ekibiyle bizim için ayrıcalıklı bir kanaldır.Birçok güzel yürekli insanın olduğu bir tv.Bende bir çok kişi gibi yarışmaya başvuru formu doldurdum arasanızda aramasanızda bizim için özelsiniz.Sizlerle ekibinizle tanışmak umuduyla hoşçakalın..

  Derya AKKAYA

  Cevapla
 2. Merhaba ben bas vurdum kod geldi ama kime nerden ve nasıl ulasacagımı bilmiyorum yardımcı olursanız bana geri dönerseniz sevinirim.

  Cevapla
 3. Ben iki defa başvuru yaptım ve ikisinde de bir kod geldi.Fakat olumlu ve ya olumsuz bir cevap bekliyor insan doğal olarak.Sabırsız ve cok heyecanlıyım.Ne olur bir cevap verin.

  Cevapla
 4. İyi akşamlar merhaba ben ve eşim iki defa başvuru yaptık ama Bi sonuç alamadık kod geliyor ama sonuç bilgisi Yok nasıl öğrenir zaman başvuru sonucu yardımcı olur musunuz iyi akşamlar

  Cevapla
 5. Bende 1 ay önce başvuru yaptım sonrasında takip numarası geldi ama nasıl ve nereden takip edicem bulamadım biri açıklarmı lütfen

  Cevapla
 6. İyi Günler ben emine Demir başvuru yaptım ama hala cvp gelmedi ben sizden ricam başvurumu kabul etmenizi istiyorum sizden haber bekliyorum rica ederim

  Cevapla

Yorum yapın