Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

YAPI KREDİ BANKASI

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapı Kredi Bankası 1944 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin ünlü siyasetçilerinden ve iş adamlarından biri olan Kazım Taşkent tarafından kurulan banka günümüze kadar kurumsal varlığını sürdürerek bugün milyonlarca müşterisine hizmet vermektedir. 900’den fazla şubesi ve 20.000’den fazla çalışanı ile hizmet veren bankanın telefon bankacılığı, internet bankacılığı, şube bankacılığı, yatırım bankacılığı gibi birçok hizmeti bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük 4. Bankası konumunda olan Yapı Kredinin mevcut 11 milyon müşterisi bulunmaktadır. 11 milyon müşteriye çağrı merkezi ile hizmet veren banka, memnuniyet konusunda oldukça başarılıdır.

YAPI KREDİ BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Müşteri iletişim merkezi adı altında müşterilerinin bankacılık, işlemler ve kampanyalar hakkında bilgilendirme görüşmelerini gerçekleştiren Yapı Kredi bankasının müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 444 olarak hizmet vermektedir. Bunun dışında 444 0 444 numarasından da hizmet desteği alınabilmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI ŞİKAYET HATTI

Yapı kredi bankası müşterilerinin şikayetlerini dinlemek ve şikayetleri çözüme kavuşturmak için 444 0 444 numarasından hizmet vermektedir.

YAPI KREDİ BANKASI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Şirketin genel müdürlük merkez binası Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Caddesi Beşiktaş – İstanbul adresinde yer almaktadır.

“Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma” üzerine bir yorum

  1. kardeşim siz nsl bir bankasiniz ya 3 sene aşkın kredi çekip oduyum şimdi 5 bin lazim kredi vermiyorsunuz iyi günümüzden yanımızdan ayrılmayan kötü günümüzde ama yüzumuze bakmayan bir kurumsunuz

    Cevapla

Yorum yapın