YATAŞ ENZA MOBİLYA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI

Enza Home, Yataş Grup’un yeni yaşam formları yaratmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerin’den, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.

Enza home sizler için en iyi ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Geçmişten günümüze her zevke ve isteğe göre çalışan Enza home gün geçtikçe dahada kendi bünyesinde hızla büyümektedir.  Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Enza Home ürünleri, Yataş Grup’un yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor.

Yataş Enza Home kalite standartlarının üstünde bir hizmete ile birleşip eviniz , bahçeleriniz , ofisleriniz için sizlere en iyi ürünler ile hizmet verirken 7/24 şikayet , görüş ve önerileriniz için ulaşabileceğiniz internet sitemizden isterseniz de telefonlarınızdan bizlere ulaşabilir ve her desteğimizden yararlana bilirsiniz.

Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Enza Home, insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzı sunuyor. Enza Home, dünya çapındaki konsept mağaza anlayışıyla sizi yepyeni dünyalarla buluşmaya davet ediyor.Mobilyadan aksesuara, yataktan baza-başlığa, renkli ev tekstili ürünlerinden yastık yorgana kadar 2000’e yakın farklı ürün çeşidiyle zengin seçenekler sunuyoruz. Tüm türkiye de her noktasında mağazalarımız ve sizlerin zevki için mobilya seçiminizde yardımcı olacak deneyimli personeli hizmet sunmaktadır.

Enza home müşteri temsilcisi destek hattı ; 444 09 87 

Enza home whatsapp müşteri destek hattı ; 0506 787 00 00

“YATAŞ ENZA MOBİLYA MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ NUMARASI” üzerine bir yorum

  1. Yataş Frankfurt Nordweststadt dediğjni tutamiyor 4/6 hafta yatak ismarladik daha gelmedi 2 ay oldu haber yok güvenilmez adinizi kirletiyorlar yataş befing ollarak.
    Enson Mahkemeye vereceğim galliba.

    Cevapla

Yorum yapın