Ziraat Bankası İletişim Telefon Numarası

Ziraat Bankası A.Ş. ilk olarak Memleket Sandıkları adı altında 1863 yılında hizmetlerine başlamışlardır. Tefecilik anlayışını önemlemek için kurulmuştur ve  ilk kooperatif sistemini kendilerine öncü edinmişlerdir. Savaş dönemindeki zorluklara rağmen çiftçinin yanında olmayı ve ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yapmışlardır. Daha sonra isminde değişiklik olarak Ziraat Kredi Sandığı olarak hizmetlerine devam  etmiştir. Kuruluşu eskilere dayanan bir banka olarak Ziraat Bankası tarımsal faaliyetler içinde çiftçinin ve üreticiyi desteklemektedir. Türkiye’nin 3 kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası şu anda sadece tarımsal faaliyetler için değil halkın her kesimine gerekli ihtiyaçları doğrultusunda krediler, kredi kartları ve banka hesap kartları açısından hizmet sunmaktadır. Dünya çapında geçerli kredi kartları ve banka kartları internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde de geçerli olmaktadır. Ziraat Bankası’nın size özel kampanya ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünen bir banka olarak Ziraat Bankası müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Müşterilerine daha kaliteli, güvenli ve kolay hizmet vermeyi bir görev haline getirmişlerdir.

Ziraat Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve bankaya ait ürünlerde yaşadığınız sorunlar için şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi 7 gün 24 saat boyunca yer ve zaman farketmeksizin her türlü finansal hizmetleriniz için müşterilerine hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi telefon numarası: 444 00 00 – 0850 220 00 00

Arama terimleri: Ziraat Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi telefon numarası

Yorum yapın